Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Zlín vyhrál zaslouženě, měl větší vůli po vítězství a osobnosti Halodu a Julinu

V šanci Koiš, time Zlína, Jerevanu to vpředu nejde, chybí střelba

17.min3:0

Jerevan dělá chyby v obraně, Zlín jde více za vítězstvím, opět zlobí Haloda

15.min3:0

Time Slavičína, obrat v zápase bude těžký, utkání prakticky rozhodla dvojice Haloda- Julina

a je to 3:03:0

julina našel Halodu, ten procedil míč přes Gregušika

13.min2:0

Zlín kouskuje hru, mají více zkušeností a také jsou více sehraní

10.min2:0

stále 2:0, Slavičín se nemůže vpředu prosadit, Zlín hraje chytře

9.min2:0

Tempo upadá, ve hře je slavičínský Šála, další novic, Zlín je silnější v soubojích...

6. min2:0

Výborný Soukeník, Zoubek nedal...utkání je vyrovnané, Zlín precizně brání

5.min2:0

Both sám před golmanem, vedle, koncovka Slavičína je žalostná, na straně druhé Janoušek minul před prázdnou brankou..

3.minuta2:0

Neuman minul odkrytou branku, největší šance Jerevanu...

začátek 2.poločasu2:0

Halodu v solu nedal, opět zlý úvod Jerevanu

konec půle 2:02:0

Zlínu vyšel nástup do utkání, těží z akcí Halody a Juliny, Jerevan nehraje špatně, ale mladíci v jeho dresu zatím křest ohněm nezvládají, především v defenzívní činnosti

18.min2:0

Také Julinahraje velký zápas a chce se na bývalý klub vytáhnout

16.min2:0

Soukeník drží Zlín, vytáhl dva dobré zákroky, nejlepším hráčem na hřišti je zatím Haloda

12.min 2:0

V šanci Macek, střela zblokována, brejk, Haloda našel znovu Julinu a je to 2:0, Jerevanu obranná činnost moc nejde

10.mim1:0

Koiš ze Zlína nevyzrálv nájezdu na Gregušiaka

8.minuta1:0

Jerevan tlačí na zlínskou obranu, v šanci nestárnoucí Miky Both

5.minutě1:0

V šanci Lukáš Koseček, na staně druhé střílí nad Julina, utkání je rychlé, ale je zde řada nepřesností

branka Zlín1:0

V 1. minutě po spolupráci Halody a Juliny vsítil branku Zdenek Julina, Jerevanu úvod nevyšel, ted se snaří kombinovat....

sestavy0:0

V týmech je monoho nových tváří, v brance Jerevanu je osmnáctiletý novic Gregušiak, v brance Zlína je zkušený Soukeník.
Hodně mladíků je na hrací ploše, což je jen dobře, nechybí zkušení matadoři Macek a Julina

rozscvičení0:0

Pěkný podvečer z Luhačovic, jste v přímém přenosu utkání Jerevan Slavičín vs SMR plus Zlín, mužstva se rozcvičují, Jerevan má červené dresy, Zlín je v modrém

úvodní slovo0:0

Hezkou sobotu z Luhačovic, dnes jsme pro Vás připravili jeden ze série on-line přenosů z utkání 1. celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu.
V premiéře to bude pravé valašské derby mezi Zlínem a Slavičínem. To se v Luhačovicích uskuteční opět po pěti letech, zápas startuje v 17 hodin.

Začátek utkání0:0

Utkání začíná v sobotu 22.10. 2011 v 17:00.