Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Jerevan Slavičín vs Bombarďáci Větřní   6:2

Obnovit

20.min - konec6:2

úžasný obrat jerevan vyhrál 6:2, první body Valachů, hrdinou utkání je dvacetiletý Fojtík...

19.min6:2

Zoubek branka, nestačím psát, obrat neskutečný..

18.min4:2

Macek branka

17.min4:2

Fojtík branka

15.min3:2

Macek sám na brankáře, výborný Klabouch,fojtík branka střelou k tyči otáčí stav

17.min4:2

Hosté pátou chybu po faulu na Kosa, šance hostí,

15.min3:2

13.min2:2

faul hostí, je to boj, Weinhardt zlobí obranu domácích, 4 fauly hostí

11.min2:2

Time hostí, šance na obou stranách, domácí jsou o něco nebezpečnější

10.mim2:2

chyba Zoubka, výborný Tyl, ted je to kdo z koho

9.min Macek branka2:2

Po autu se trefil Filip Macek, střela angličanem

7.min1:2

Obrovská šance Kos, nedal, vyrovnání visí ve vzduchu

5.min1:2

Jerevan ožil, tlačí se dopředu, branka zápasu pomohla

3.minuta1:2

Na palubovce mladíček Goldbch, branka Fojtík, opět trefil bombou, tentokrát do sítě

začátek 2.poločasu0:2

V první akci Macek, na straně druhé brejk, Tyl výborně četl hru, faul na Macka, trestný kop do zdi

20.min0:2

Blíží se závěr půle, opět domácí Fojtík v šanci, Klabouch pozorný, konec půle

19.min0:2

šance hostí, výborný Tyl, hosté kontrolují hru a vyrážejí k brejkm, pumelice Fojtíka opět do tyče...

17.min0:2

Time hostí,ti hrají chytře a čekají na chyby, domácí se nemohou v předu prosadit

14.min0:2

šance Jeravanu, Both na střílený míč Kosečka nedosáhl, vzápětí Zoubek trefuje tyč

13.min0:2

Tečovaná střela a vlastní branka T. Švach, laciný gol, další hrubka v defenzívě Slavičanů

12.min0:1

Druhý faul hostí, Macek pálí do zdi, Both stílí, jen roh

11.min0:1

Klabouch vyráží střelu Zoubka, Jerevan je v tuto chvíli lepší...

9.min0:1

na ploše mladíci Jerevanu, zatím se hledají v útoku, fojtík dobře nastřeluje, střela vedle

6.min0:1

šance hostí, Jerevan střelu zblokoval, hraje se bez faulů, domácí přidali, T. Svach střílí vedle