Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Jerevan Slavičín vs Strabag Prachatice   2:2

Obnovit

40.min2:2

Drama skončilo, domácí uhráli bod a i s mladým týmem potrápili druhý tým tabulky, ten může nakonec být rád za bod, diváci ale odchází ze zápasu spokojeni, pěkná sálovka z obou stran, slušné utkání v hezké atmosféře

40.min2:2

poslední minuta,hosté kontrují z brejků

39.min2:2

Hosté jsou ted na koni, domácím ubývají síly

39.min2:2

branka Cais, z ničeho nic, laciný gol

38.min2:1

tlak hostí, time domácích, hosté mají pět faulů

37.min2:1

šance Cais, na straně druhé další brejk, je to obrovský boj

36.min2:1

faul hostí, na fauly 5:2

35.min2:1

hosté chtějí vyrovnat, brankáři jsou skvělí, faul jerevanu na fauly 2:4, time hostí

34.min2:1

V šanci hosté, Tyl drží tým nahoře, čtvrtý faul hostí

23. min2:1

šance Fojtík, domácí bojují jako lvi, hosté otevírají hru,

31.min2:1

V šanci Koseček, na straně druhé Cais, velký boj a skvělé utkání

branka Zoubek2:1

za půl minuty Zoubek se štěstím na 2:1, třetí faul hostí

29.min1:1

tyč Fojtíka a zpět do pole, velké štěstí a nedáš dostaneš, hosté vyrovnali

26.min1:0

faul Prachatic, trestný kop, první čtverka Jerevanu hraje dobře, hosté ale zvyšují pohyb

24.min1:0

Raušer sám na Tyla, ten ho vychytal, velká šance, pak faul Prachatic

22.min1:0

Fojtík pálí do Růny, ruka Zoubka chyby 0:1

21.min1:0

Začal druhý poločas, domácí hrají s mládežníky a Zoubkem, hosté v náporu

20.min1:0

konec půle, Jerevan si vítězství zaslouží, byl nebezpečnější, hosté měli také několik šancí, výborný zápas

18.min1:0

Fojtík z voleje do Růny, nedal, Macek z voleje vedle, hosté přitlačili domácí, to to zvládají dobře

16.min1:0

Fojtík v šanci, hraje velmi dobře, Růna chytá, Jerevan bojuje, hosté se přidávají, výborný zápas nahoru dolu, hosté v šanci na lajně zachránil Zoubek, největší šance hostí

15.min1:0

Hosté zvyšují obrátky, Cais vede útoky

13.min1:0

koseček tyčka, obrovská šance, Jerevan zlobí Prachatice

11.min1:0

v šanci mladíci šála s Fojtíkem, sami na jednoho obránce, obrovská šance, Jerevan zatím překvapivě drží s jihočechy krok, time domácích

9.min1:0

Břevno hostí, začínají zvyšovat obrátky, ukazují svoji sílu

6.min1:0

T. Svach v obrovské šanci, sám na Růnu nevyzrál, šance Macka, trestný kop a boční siť, Jerevan hraje velmi dobře, hosté zlobí z brejků, výborný Tyl, zatím skvělé utkání

5.min1:0

V šanci 17 letý slavičínský Goldbach, který vzápětí vidí žlutou kartu

4.min1:0

faul Prachatic na fauly 1:1

3. min branka Jerevanu1:0

kos nahrál Mackovi a ten prostřelil ůnu, rychlý gol

3.minuta0:0

První faul Slavičína na Caise

1.min0:0

Utkání začalo, hosté jsou favoritem

1.min0:0

Domácí v modrém, hosté v šedo zelené kombinaci, mladé týmy na obou stranách, což je jen dobře pro českou sálovku

Začátek utkání0:0

Prachatice bloudili ve Zlíně, přijely na čas, už asi zapomněli cestu na Valašsko, jsou tu i s Caisem, bude to těžký boj