Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

SMR plus Zlín vs Strabag Prachatice   1:1

Obnovit

20.min1:1

roh Prachatic, strabag je teď lepší, roh Zlína, utkání končí, spravedlivá remíza

19.min1:1

drama pokračuje, poslední minuta

19.min1:1

Julina v šanci, míří nad, v šanci Mertl, ale zazdil to,...

18.min1:1

Stále trvá remízový stav skore, Prachatice drží míč a mají pasivitu

17.min1:1

Strabag má 5 faulů, musí si dát pozor...

17.min1:1

Opět žutá karta Cais a faul na Julinu, pátý faul a time Zlína

16.min1:1

4.faul Prachatic na brankovišti, trestný kop, Stojan si málem levačkou vykloubil nohu...

14.min1:1

stále trvá remízový stav, který je vyjádřením sil na hřišti, další faul Prachatic

13.min1:1

žlutá karta brankář Petrásek, utkání se hraje na hranici tvrdosti

12.min1:1

Prachatice faulují Mertlem, Zlín zvyšuje tempo...

10.mim1:1

Faul Prachatic, žlutá karta, začíná se jiskřit

9.min1:1

Julina v největší šanci utkání, tyč, brejk na straně druhé, dostává to grády

7.min1:1

Zlín se zdá o něco aktivnější, Strabag stál hodně sil duel s Jerevanem

5.min1:1

Stále 1:1, obrany vítězí nad útoky, po třech hektických zápasech přichází taktické utkání

3.minuta1:1

Strabag pokračuje v kombinační hře, je vidět rukopis trenéra Šilhana, Zlín vede ke zteči Julina, Haloda čeká na svoji šanci

začátek 2.poločasu1:1

1. minuta, stejný obraz, je to přetahovaná

20.min1:1

5 chyba Strabagu, utkání se přiostřilo a dá očekávat ve druhé půli vypjaté utkání, zatím spravedlivá remíza

19.min1:1

Mertl ukazuje svoji třídu a po krátké kličce pěkným švihem srovnává skore, zasloužené vyrovnání

19.min1:0

Prachatice jsou lepší, Zlín čeká na brejk

17.min1:0

Strabag bojuje, Julina zachraňuje na lajně, chybí kousek štěstí jihočechům

15.min1:0

velev proskočil obranou jihočechů a otevírá skore

13.min0:0

Když se podívám na dnešní výsledky, tak liga bude asi letos velice zajímavá, favorité si lámou zuby a dostává to pěknou zápletku

11.min0:0

Prachatice hrají dobře a dávají tyč, míč se vykoulel z branky Soukeníka

9.min0:0

Stále 0:0, faul Prachatic, žlutá karta pro Mertla a může být rád

7.min0:0

Zlín v šanci, ale míří vedle, Prachatice čekají na svoji šanci

5.min0:0

Oba týmy hrají odzadu, čeká se na chybu a první branku,

3.minuta0:0

Zatím to jsou šachy, Prachaticím chybí např. Houška nebo Hornát, v první šanci Haloda