Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

SMR plus Zlín vs Trivel Klatovy - čtvrtfinále   4:2

40.min4:2

Konec utkání, Zlín vyhrál zaslouženě a postupuje do Final four

40.min4:2

V šanci Julina s Ulmanem, Zlín drží míč

39.min, branka Kopecký v čase 18:194:2

V šanci Julina, řekl bych, že západočeši už nemají na zvrat sílu, ale Kopecký snižuje na 2:4 po hezké kombinační akci, že by nás čekalo drama ?

37.min4:1

Hosté se snaží výsledek zdramatizovat, ale naráží na pozornou obranu domácích, faul Uruba, na fauly 2:4

35.min4:1

V šanci Kočí,time Klatov, hosté bojují, ale Zlín má dostatečný náskok

33.min4:1

Zlín hraje chytře, nikam nespěchá, Haloda se rozehrává k výbornému výkonu, velký talent naší sálovky, Soukeník stále vytahuje výborné zákroky a je jedním ze strůjců vedení týmu z města obuvi

31. min4:1

Stav přetrvává, Klatovy nehrají špatně, ale zlín má více osobností na hřišti, taky zkušenost v podání Světlíka a juliny

29.min4:1

Zlín drží míč, teď dosáhl branku, sudí však pískl dříve a branka nepatí, Krčmář se tak branky opět nedočkal

28.min4:1

V šanci Klatovy, málem vlastní branka, Soukeník chytá, na straně druhé Hromada vychytal Hromada Ulmana, hostům nelze upři snahu, vidět není Kočího...

26.min4:1

Zlín kontroluje hru, Světlík opět dře na doraz, hosty vývoj druhé půle očividně zaskočil, Ulman si výkonem říká o reprezentační dres, faul Zlína - Koiš, v šanci Kopecký, Soukeník má fazonu

23. min, branka Zlín4:1

Klatovy rychlá branka zaskočila, teď v šanci Mezsaroš a Kočí, druhá čtveřice Zlína má v obraně problémy, ale Ulman si polořil obranu hostí i s brankářem a zvyšuje na 4:1

21.min3:1

Ve 13. sekundě dává se štěstím Zdena Julina na 3:1, asi dostane seico hodinky za nejrychleší branku turnaje, faul Klatov - Janda

20.min2:1

Koiš ruka, na chyby 4:1, Klatovy chtějí srovnat do půle, Zlín v šanci Krčmářem, poločas zajímavého utkání končí

18.min2:1

V šanci Haloda, Hromada zachránil, Ulman zlobí obranu Klatov, poslední dvě minuty, Zlín drží míč, Valenta nastřeluje tyčku

15.min, branka Klatovy2:1

Petrželka po zásluze snižuje na 1:2, Klatovy si branku za svoji aktivitu zasloužily, faul Klatov, žlutá pro Kopeckého

14.min2:0

Břevno Štancla, v šanci Uruba, Soukeník je mužem utkání

13.min, branka Haloda2:0

Tyč Ulman, Halody v šanci, utkání má spád, Ulman nezištně našel Halodu a ten do prázdné branky zvyšuje na dvoubrankvý rozdíl

11.min1:0

Strhující utkání, hosté bojují jako lvi, brankář Soukeník drží Zlín nad vodou,domácí čekají na brejkové šance

8.minuta1:0

Penaltu Kočímu Soukeník lapil, vzápětí v obrovské šanci Haloda i Ulman, utkání má spád, hraje se nahoru dolů

7.minuta1:0

Klatovy měli několik šancí, zvyšují obrátky, teď dokonce budou zahrávat penaltu po ruce Hrančíka

6.min1:0

Zlín se uklidnil, s hosty branka trošku zahýbala, musí se však tlačit dopředu, citelně jinm však chybí Mužík s Preslem, domácím chybí Stojaník

4.min, - branka Zlín1:0

Ulman se prosadil pravačkou- po zemi překonal Hromadu, první vážnější akce Zlína skončila brankou

3.minuta0:0

V první šanci klatovský Kočí, hosté jsou aktivní i po daleké cestě, faul a žlutá karta pro Ivoše Světlíka

1.min0:0

Utkání začalo zostra, 1.faul Zlína, dopustil se ho Valenta

Začátek utkání0:0

Hezké dopoledne z největších moravských lázní, za malou chvíli bude zahájeno utkání Zlína a Klatov, vše je připraveno, hosté ve žlutých dresech, domácí v modrém

sestavy0:0

Klatovy :

Hromada,Uruba, Ťancl, Kopecký, Janda, Mezsároš, Kočí, Petrželka

Zlín :
Soukeník, Zelík, Haloda, Hrančík, Krčmář, Světlík, Julina, Koiš, Chvíla, Valenta, Zubíček Zd a J., Ulman

Odvetné utkání čtvtrfinále Play off0:0

Utkání bude zahájeno ve SC Radostova v Luhačovicích v sobotu 18. února 2012 v 11 hodin.

SMR PLUS Zlín - SF TRIVEL Klatovy, první utkání 4:1, stav série 1:0

Hala: SH RADOSTOVA Luhačovice
Čas utkání: 11,00 hod.
Rozhodčí: Sýkora Pavol,Tománek Rudolf, Frajt Oldřich
Delegát: Belžík Jiří