Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Adria Nový Bor - Jerevan Slavičín   2:2

Obnovit

Konec zápasu2:2

Opět výborný zápas skončil remízou 2:2, ve druhém poločase již byl Bor minimálně vyrovnaným soupeřem Slavičína a tak společně s pozdravem předsedovi Tiskové komise Petrovi Kosečkovi posíláme do Slavičína i jeden bod za remízu :-)

Šance Slavičína2:2

Slavičín v přečíslení, nejdříve Hnaníčka vychytává Rangl, vzápětí prázdnou branku přestřeluje Dalibor Cícha

Vyrovnáno2:2

V 16\'minutě po super akci Strouhala zkušeně vyrovnává Erneker

Další šance1:2

Vzápětí nejdříve Matúše vychytává Rangl, na druhé straně dvakrát čaruje v brance Slavičína Aleš Ocelík

Přímý kop Slavičína1:2

V desáté minutě nejdříve stálo štěstí na straně Boru, pak ale Rangla prostřelil kapitán Both a posílá Slavičín do vedení

konec 1. poločasu1:1

V první půli byl po většinu času lepší Slavičín, Rangl je několikrát fantasticky vychytal. Po vstřelené brance se Bor dostal do hry a i po vyrovnání mohl jít deset vteřin před koncem do vedení, devítku však neproměnil

Devítka Boru1:1

Deset vteřin před koncem poločasu Bor kope devítku po 6 faulu Slavičína - Moučka nedává

Břevno Boru1:1

V 19\'minutě po brejku 2 na 1 trefuje břevno Svatek. Slavičín hraje od 18\'minuty s 5 fauly

Vyrovnání Slavičína1:1

V 16\'minutě po odraženém míči po přímém kopu snadno vyrovnává Dalibor Cícha

Bor se dostal do hry1:0

Po vstřelené brance Boru hráči Slavičína znervózněli a pustili svého soupeře lacino do dvou šancí, které však zústaly neproměněny

Blesk - Bor vede1:0

Ve 13\'minutě dostává po několika obrovských šancí Slavičína Adrii do vedení po pasu přes celé hřiště Jaráb po příhře Abraháma

Both v šanci0:0

Kapitán Slavičína si na výborném Ranglovi vylámal zuby, vzápětí chytá šanci i Daliborovi Šíchovi - běží 10\'minuta

Přímý kop Boru0:0

Z dalšího přímáku Boru Cazl těsně míjí branku Slavičína

Opět čaruje Rangl0:0

Po nepovedeném přímém kopu šli na brankáře Boru dva hráči Slavičína, Rangl je ale zázračně vychytal

Další šance Slavičína0:0

V páté minutě šel sám na brankáře Macek, kličkou se však vyhnal ze střeleckého úhlu a pak již akci nedokončil

Šance Slavičína0:0

Ve třetí minutě se dvakrát dostal do šance Slavičín, nejdříve jeho hráči netrefili branku, pak Matúš z úhlu nepřekonal dobře postaveného Rangla

Třetí zápas0:0

Ve třetím zápase nastoupí týmy Adrie Nový Bor a Jerevanu Slavičín.
Sestavy:
Bor:Rangl, Štorc, Kadlec, Strouhal, Moučka, Jaráb, Svatek, Erneker, Caizl, Hafenrichter, Abrahám, Studený
Slavičín: Tyl, Both, T. Švach, M.Ocelík, J. Hnaníček, Macek, R. Cícha, D. Cícha, Matúš, A. Ocelík