Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Chemcomex Praha - Jerevan Slavičín   3:1

Obnovit

konec zápasu3:1

Vynikající zápas díky oběmu mužstvům skončil vítězstvím Chemcomexu, Slavičín byl ale 30 minut minimálně vyrovnaným soupeřem, v závěru mu ale došli síly a v konci zápasu již Pražané dominovali.

Šance Šafránka3:1

V 19\'minutě po pěkné akce po lajně obstřeloval Šafránek brankáře, z branky vykopával Hnaníček, vzápětí sám před Vozárem selhal Ocelík

3:13:1

V 16\'mibnutě po brejku a perfektní akci Rotta a Blably zvyšuje do prázdné branky na 3:1 Kamas

Přímý kop Slavičína2:1

Vzápětí měli stejnou výhodu hráči Slavičína, ze 7 metrů ale neprostřelili hráz hráčů Chemcomexu

Gól Chemcomexu2:1

V 8\'minutě rozehrával přímý kop Chemcomex, vypadalo to na signál, nakonec ale Šnídl vymetl růžek Slavičínské branky Šnídl

5 minut odehráno1:1

V prvních 5 minutách druhé půle je zatím jednoznačně lepší Slavičín, Chemcomex je asi ještě duchem v kabině

Šance Slavičína1:1

V 5\'minutě po velkém nedorozumění v obraně Chemcomexu chytá šanci Macka Vozár

Začal druhý poločas1:1

Hned v první minutě po akci Hnaníčka a střele Matúše zachraňuje na brankové čáře jistý gól Sop

konec 1. poločasu1:1

Skončil první poločas dnes asi opravdu vyvrcholení turnaje, Chemcomex má poziční převahu, Slavičín hrozí z nebezpečných brejků, šance jsou na obou stranách, remíza je zatím zasloužená

Modrá karta Fichner1:1

15 vteřin před koncem poločasu po tvrdém souboji s Matúšem oplácel bez míče Fichtner a dostal modrou kartu Fichtner

Signál Chemcomexu1:1

V 17\'minutě zahrál Chemcomex krásnou nacvičenou kombinaci, akrobaticky zakončoval Sop, Tyla však nepřekonal

Vyrovnání Slavičína1:1

Ve čtvrté minutě už byl ale brankář pražanů krátký na šanci Matúše a je vyrovnáno

Čtvrtý zápas0:0

V teoretickém magnetu dnešního turnaje se střetnou celky Chemcomexu Praha a Jerevanu Slavičín.
Sestavy:
Chemcomex: Vozár, Mareš, Uhlíř, Šnídl, Rott, Fichtner, Šafránek, Blabla, Havrda, Ohnsorg, Sop, Kamas
Slavičín: Tyl, Both, T. Švach, M.Ocelík, J. Hnaníček, Macek, R. Cícha, D. Cícha, Matúš, A. Ocelík