Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Česká republika - Slovensko   4:2

Obnovit

30.min4:2

Slováci dělají půl minuty před koncem chybu na půli a Pepa Havel nezištně našel Rotta, který zasunul míč do branky, český tým vítězí 4:2, ale slovenský celek odchází se vztyčenou hlavou. Velmi slušné utkání v přátelské atmosféře viděla luhačovická hala.

30.min3:2

Slováci jezdí po zadku, konec utkání hrají velmi aktivně, český tým drží míč, tlak slovenského týmu diriguje Nemeth, pátý faul českého týmu

29.min3:2

Slováci v náporu, po tajmu pokropeni živou vodou a Ťažký dává kontaktní branku, konec bude ještě opravdu těžký

27.min3:1

Šance na obou stranách, slovenský tým i trochu smůly, Mareš chytá výborně

26.min3:1

Nápor slovenskému týmu, výtečný Mareš, sloenský tým cítí šanci, střela šnídla, výborný Mičuda

24.min3:1

Utkání se přiostřuje, faul Krause a zároveň žlutá karta na fauly 4:5

20.min3:1

Na hřiši Cais, Havel hraje vzadu ted s Houškou, zatím je to bez vážných šancí,

18.min3:1

Uspávaná českého týmu, slovenský tým hraje pod hrozbou pěti faulů, fyzicky je to čím dál náročnější, český točí hodně hráčů a Slováci si dnes opravdu zaběhají

17.min3:1

Obrovská šance Slováků, Mareš skvěle chytá

15.min3:1

Pátý faul slovenského týmu, český tým drží míč, Mičuda je stále pozorný

14.min3:1

Na fauly 3:4, trestný kop Šnídla, přibývá faulů, v naší brance je teď Mareš, Soukeník udržel čisté konto

13.min3:1

Velká šance slovenského týmu, dva na jednoho nevyužili, český tým kontruje Fichtnerem

11.min3:1

Faul na Nemetha, ten ve druhé půli zlobí naši obranu, na fauly je to 2:2

9.min3:1

V šanci Rott, na straně druhé Papež, Kraus na pivotu si poměrně rozumí se Švachem, Soukeník chytá střelu Bahny, slovenský tým přidává na obrátkách

7. min3:1

Slováci bojují o dobrý výsledek, jsou důrazní a vysocí hráči zlobí naši obranu

34. min3:1

Opět změna v sestavě, na hřišti teď v našem dresu Kraus, Švach, Houška, Havel, v brance stále Soukeník, naši hrají velmi aktivně a vytváří si dobré šance

32.min3:1

Začal 2. poločas, na palubovce Rott, Abrhám, Fichtner a Šnídl, zatím jsou velmi aktivní

30. min3:1

Poslední minuta, která skončila výhrou Čechů 31, ale i Slováci měli několik dobrých šancí, ve druhé půli se čekají velké výměny v našem dresu, chystají se hráči Chemcomexu s Krausem

29. min3:1

Blířží se poločas, naši se uklidnili a jsou teď lepším týmem, zlobí je ale urostlý Hubočan na brankovišti, Soukeník vytasil skvělý zákrok.

27. min3:1

První čtyřka vypadá kompaktně, zkušenosti Cieslara s Havlem jsou cítit, výtečný je Srkal, sudí Uhlár s Frajtem utkání řídí s přehledem, na fauly je to pouze 0:1, což je kuriozitou

24. min3:1

Hra dostává štávu a zaplněné tribuny konečně vidí sálovku nahoru dolu, v šancích Bahna a Švach, v brance je Soukeník, Slováci ale stále boj nevzdávají...

21. min, branka Češi3:1

K odraženému míči se dostal Ruda Weinhard a zavěšuje míč chladnokrevně do sítě

19.min2:1

Češi po brance trochu polevili, Slováci měli dvě obrovské šance, stále držíme těsné vedení

Branka Česko2:1

Marek Srkal zhodnotil svoji aktivní hru ve vedoucí branku a z úhlu krásně překonal Mičudu

15.min1:1

Nemeth řídí slovenskou hru, zatím je to pořád opatrné z obou stran, čeká se na chyby, slovenský celek měl překvapivě více střel na branku, ted Češi přitlačili, Havel s Cieslarem se snaží rozhýbat hru

13.min branka Netolický1:1

V úniku Švach s Ulmanem, 2 na 1 nevyužili, vzápětí Netolický propálil Mičudu a je srovnáno, snad to náš tým uklidní...

11.min0:1

Zatím odpočívají hráči Chemcomexu, budou hrát ve druhé půli, v šanci Hubočan, skvělý Hekera, na straně druhé v úniku Srkal, Slováci opět zlobí, branka je motivovala

9.min0:1

Papež posílá z nenápadné akce Slováky do vedení, snad to náš tým probudí a vyburcuje k vyrovnání, zatím je vidět, že se hráči na palubovce hladají

7. min0:0

Slováci se osmělují, dobře navíc brání, je těžké se dostat do šance, v té první se objevil Cieslar, aktivní je zejména Ulman

5. min0:0

První akce Čechů, Rudolf Weinhard se na brankvišti neprosadil, na straně druhé pálí vedle Hubočan

3. min0:0

Češi drží míč, hosté číhají na brejk, je to zatím opatrné z obou stran, základní čtyřka ČR - Hekera - Havel, Srkal, Weinhardt, Cieslar - Švach, Ulman, Netolický a Cais

1.minuta0:0

utkání bylo zahájeno, po hymnách následovalo představení obou týmů, je zde poměrně slušná návštěva v luhačovické hale

Netradiční čas utkání 2x30 minut0:0

Po domluvě realizačních týmů se utkání bude hrát na netradičních 2x30 minut čistého času, pro pana Karhánka z Prachatic dodáváme, že vedoucím Slovenského celku je pan Karol Smetana a ze Slovenska přijelo i několik fanoušků, kteří určitě budou hodně slyšet..

Týmy se připravují na hrací ploše0:0

V nominaci nesmíme opomenout dodatečně povolaného Pepu Havla z brněnského týmu Gioia, jinak kromě Halody a Havrdy se všichni hráči dostavili do Luhačovic

Mezistátní utkání v Luhačovicích0:0

Hezký podvečer z Luhačovic, přinášíme Vám on line přenos ze sportovního centra v Luhačovicích, kde se od 19,00 hodin odehraje mezistátní utkání se Slovenskem.