Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Adria Nový Bor - Trivel Klatovy   5:4

Obnovit

Konec zápasu5:4

Zápas skončil těsnou výhrou Nového Boru 5:4, v prním poločase byly daleko efektivnější Klatovy, ve druhé půli byl ale Bor lepší, Klatovům docházely síly a Bor si asi vítězství za bojovnost až do konce utkání zasloužil. Střelecky se zaskvěli třemi brankami borský Caizl a klatovský Bahleda

Bor do vedení5:4

V poslední minutě po chybě Klatovských v rozehrávce dává Boru velkou naději na 3 body Jaráb

Šance Boru i Klatov4:4

V posledních minutách mají šance na rozhodnutí obě mužstva, brankáři a střelecká nepřesnost však drží skóre na vyrovnaných 4:4

Blesková odpověď Boru4:4

33\'minuta - Bor z protiakce odpovídá, na 4:4 vyrovnává Caizl, také jako na druhé straně Bahleda dosahuje dnes hattricku

Klatovy opět do vedení3:4

31\'minuta, ojedinělý brejk Klatov, přečíslení 3 na 2, které využívá Uruba

Opět vyrovnáno3:3

26\'minuta - Bor šel tvrdě za vyrovnáním, to se důrazem povedlo Caizlovi, Klatovy jsou ve druhé půli na ručník

Snížení Boru2:3

23\'minuta - tlak Boru dovedl do brankévého vyjádření Jaráb po pěkné příhře Caizla a Bor je opět v zápase

Začal druhý poločas1:3

Druhou půli začal Bor tlakem, Klatovy však stále pozornně při bránění

Poslední minuta první půle1:3

Do šance se dostal Strouhal, Javorského však překonat nedokázal, skončila první půle, Klatovy v prním poločase dobře brání a trestají Bor z brejků, ve kterých hraje zejména prim dvojice Kočí, Bahleda

Šance Klatov1:3

V konci poločasu Klatovy pozorně brání a vyrážejí do otevřené Novoborské obrany k nebezpečným brejkům, Urubu však zázračně vychytal brankář Moučka.

Zvýšení Klatov1:3

14\'minuta - Kočí nejdříve přešel převedl míč přes celou šířku obrany Boru a pak předložil před prázdnou branku opět Bahledovi, který tak již v prvním poločase zkompletoval hattrick

Branka Klatov1:2

10\'minuta - po brejku 2 na 1 klatovské dvojice Kočí Bahleda posílá pěknou střelou Klatovy do vedení opět Bahleda

Šance na obou stranách1:1

Začátek utkání hrají obě mužstva hodně útočně, obrany jim moc nefungují, proto byly k vidění šance na obou stranách, pozorní brankáři však další branky nepřipustili.

Vyrovnáno1:1

Záhy však Klatovy odpovídají, ve čtvrté minutě se po šťastném odrazu dostal ke střele Bahleda a nedal brakáři Boru šanci.

Gól Adrie1:0

Po pěkném průniku celou obranou předložil křižnou přihrávku přes celé brankoviště Strouhal, kapitán Caizl si s ní věděl rady a poslal ve druhé minutě Adrii do vedení.

Začátek utkání0:0

Dobrý den, za malou chvilku nám začne první utkání posledního turnaje základní části CL, ve kterém se utkají celky FK Adria Nový Bor a Trivel Klatovy.