Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Chemcomex Praha - Trivel Klatovy   4:0

Obnovit

Konec zápasu4:0

Zápas skončil jednoznačným vítězství Chemcomexu 4:0, skóre mohlo být vyšší na obou stranách, domácí se dostávali do mnoha šancí, Klatovy podržel brankář Javorský, hosté ale nedali nic zadarmo a své kvality k vychytané nule musel prokázat i brankář Chemcomexu Krajč

4:04:0

39\'minuta - dorážkou střely se prosazuje i domácí bombarďák Fichtner

Další šance Chemcomexu3:0

Závěr zápasu ovládá opět Chmcomex, po pěkných kombinacích se dostává do šancí, které mu však nedovoluje proměnit výbornými zákroky Javorský

Chemcomex trestá3:0

Vzápětí po pěkném úniku Kamase a centru od postranní čáry zvyšuje vedení Chemcomexu v 32\'minutě efektně patičkou Rott

Nápor Klatov2:0

V posledních minutách chytily Klatovy druhý dech a začínají Chemcomex tlačit. K brance jim chybělo jen lepší zakončení

Brejk Klatov2:0

Ve 26\'minutě měl dvě obrovské šance Uruba, dvakrát proti němu fantasticky zakročil Krajč

Další šance Chemcomexu2:0

Ve 25\'minutě proletěly těsně kolem tyčí střely Sopa i Kamase, teď stálo při Klatovech štěstí

začátek druhé půle2:0

Druhá půle začala opět náporem domácích, zatím se vyznamenává brankář hostů Javorský. Klatovy se také dostaly do šance, zachraňovat musel domácí gólman Krajč

Pozdrav manželce2:0

O přestávce si dovoluji poslat pozdrav své tolerantní a nejmilejší ženě Kačence, která obětovala naše dnešní společné rodinohodiny na úkor propagace sálovky v podobě on-line přenosu a která jistě pečlivě sleduje naše zpravodajství na svém domácím počítači :-)

Skončil první poločas2:0

V první půli měli více ze hry hráči Chemcomexu, vedou 2:0, spoustu šancí neproměnili, Klatovy se snaží bránit v hlubokém bloku, dostaly se do 2 nebezpečných akcí, které ale neproměnily.

2:02:0

3O vteřin před koncem poločasu po krásné narážečce s Blablou zvyšuje vedení Chemcomexu nekompromisní střelou Šnídl

3 minuty do konce poločasu1:0

Po velkém tlaku Chemcomexu, kdy jeho hráči neproměnili mnoho šancí se konec poločasu hraje nahoru dolů, obě mužstva hrají pod hrozbou 5 faulů

Šance Sopa0:0

V 5\'minutě se do šance prodral Sop, Javorský však jeho samostatný únik zlikvidoval

Šance Chemcomexu0:0

Hned v první minutě byl Chemcomex velmi blízko branky, po kombinaci Blably s Bialkem skončil míč těsně vedle tyče

Druhé utkání0:0

Za chvilku nám začne druhý dnešní zápas, ve kterém se střetne vedoucí celek Chemcomexu s Trivelem Klatovy.