Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Adria Nový Bor - Bombarďáci Větřní   5:1

Obnovit

Konec zápasu5:1

Zápas skončil vítězstvím Adrie 5:1, Větřní bylo v poli vyrovnaným soupeřem, doplatilo však na malý počet hráčů, velmi špatnou produktivitu a několik laciných branek ve své síti. Nový Bor výrazně podržel brankář Moučka

5:15:1

35\'- po super pasu od své branky od brankáře Moučky dosahuje hattricku pohodlně hlavou v pokutovém území Strouhal

Šance Větřní, gól Boru4:1

3O\'minuta - po nedorozumění v obraně Boru se do dvou šancí dostali Bombarďáci, ty však prováhali a z protiútoku je krásnou brankou trestá Strouhal

Branka Boru3:1

28\'minuta - po dalším nepřesvědčivém odkopu brankáře Větřní a příhře od Štorce posílá do dvoubrankového vedení domácí Jaráb

Další šance Strouhala2:1

Vzápětí se do další šance krásnou individuální akcí dostal opět Strouhal, bohužel pro Bor přehodil brankáře i branku

Bor ve vedení2:1

Bor se ujímá opět vedení, v 25 minutě po pěkné narážečce s Jarábem posílá Adrii do vedení Strouhal

1:11:1

Druhý poločas začalo aktivně Větřní, v 22\'minutě využil krásnou přihrávku veterána Ginzela mladý Grznárik a srovnává na 1:1

Skončil první poločas1:0

První poločas skončil vedením Adrie 1:0, v prvních deseti minutách bylo ale Větřní lepší, Bor několikrát podržel brankář Moučka, paradoxně branku vstřelil v podstatě z nešance Bor. Ve druhé části poločasu již je lepší Adrie, Větřní dochází .íly, drží je ale také brankář

Šance Boru1:0

V druhé polovině poločasu se zdá, že Bombarďákům začínají docházet síly - mají pouze jednoho hráče na střídání a pomalu přebírá otěže utkání Adrie - brankář Petrášek několikrát odčinil svou chybu a svými zákroky drží svůj tým pouze v jednobrankové ztrátě

1:01:0

V 7\'minutě po chybě hostujícího brankáře dostává do vední Adrii Caizl ml., Větřní odpovídají dvěmi šancemi, které opět likviduje Moučka v brance Boru

Šance Boru0:0

Po pěti minutách se probudil i Bor a dostává se do šancí, jednu s velkým štěstím zlikvidoval Petrášek Kadlecovi

Šance Větřní0:0

Ve třetí minutě se po obrovské chybě Štorce neproměnil loženku Soukup, vzápětí šel sám na Moučku Cais, domácí brankář ale výbornými zákroky drží Adrii ve hře

Třetí zápas0:0

Ve třetím zápase nastoupí Adrie Nový Bor a Bombarďáci Větřní.