Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Chemcomex Praha - Bombarďáci Větřní   5:1

Obnovit

Konec zápasu5:1

Zápas skončil jasným vítězstvím Chemcomexu, Větřní s jedním hráčem na střídaní na víc nemělo, od daleko vyšší porážky je uchránil brankář Petrášek. Tito soupeři se i střetnou ve čtvrtfinále, zveme Vás tímto příští týden v sobotu 9.2. zde na Slavii od 13:00 - první čtvrtfinále play-off: Chemcomex Praha x Bombrďáci Větřní

5:15:1

Větřní zkusilo Chemcomex presovat, Blabla si vzal na půli míč, prošel celou obranou a nekompromisně zavěsil

Šance na obou stranách4:1

Závěr utkání se dohrává již trochu nahoru, dolů, šance mají obě družstva, zatím vše likvidují brankáři

Holeček 4:14:1

33\'minuta po pěkném uvolnění od lajny na střed vymetá bombou pravý horní roh jihočeské branky Holeček

Šance Chemcomexu3:1

Dvakrát šli sami na Petráška Holeček a Blabla, brankář Větřní je vychytává

Snížení Větřní3:1

Vzápětí v 31\'minutě překvapuje Vozára Soukup a prostřeluje ho nepříliš tvrdou a umístěnou střelou ze strany

3:O3:0

3O\'minuta - na 3:0 zvyšuje na zadní tyči po pěkné příhře od Holečka Blabla

Signál Chemcomexu2:0

26\'minuta - po rohu zahráli domácí super signál, na zadní tyči těsně míjí míč před prázdnou brankou Sop

Začal druhý poločas2:0

Druhou půli začal opět Chemcomex tlakem, ale je to trochu profesorské a mohl je hned potrestat Bordač, který po chybě v rozehrávce domácích nevyzrál v samostatném úniku na brankáře Vozára

konec 1. poločasu2:0

Chemcomex vede zcela zaslouženě, většinu času se hraje před brankou Větřní, ti brání ze všech sil, na útočení jim ale mnoho sil nezbývá

2:01:0

19\'minuta - po pěkném přiťuknutí Fichtnera zvyšuje na 2:0 přízemní střelou k tyči Kamas

Petrášek zasahuje1:0

14\'minuta - brankář Petrášek několikrát skvěle zasáhl proti šancím Chemcomexu - Větřní zatím dopředu nuloví - domácí jim nátlakovou hrou nedávají na útočení šanci

1:01:0

V 10\'minutě se od postranní čáry ranou do vzdálenějšího vinglu prosazuje Šnídl.

Zámek Chemcomexu0:0

V 9\'minutě je stav stále 0:0, domácí drží hosty v kleštích. Větřní odolává.

Začátek utkání0:0

Bombarďáci začali bránit v hodně hlubokém bloku na 10 metrech, Chemcomex zatím jejich obranu marně dobývá střelami z dálky na zadní tyče, Větřní se snaží hrozit z rychlých protiútoků

Čtvrtý zápas0:0

Pomalu se nám schyluje k poslenímu dnešnímu zápasu v hale na Slavii, nastoupí v něm celky Chemcomexu Praha a Bombarďáků Větřní.