Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

Odveta se hraje zítra opět ve SH Slavia Praha od 20:30 hod.

40.min3:3

Utkání skočilo remízou 3:3.

40.min3:2

Z tlaku Dynama padl vyrovnávací gól, který vstřelil Arefeev, svojí třetí branku v tomto utkání.

40.min3:2

Probíhá poslední minuta utkání.

39.min3:2

Time - out Dynama Moskva po faulu domácího hráče Šafránka, který dostal žlutou kartu, následuje standartní situace hostí z hranice brankoviště. Stav faulů je 5:3. Střelu ze standartní situaci chytá Vozár.

38.min3:2

Time - out Chemcomex Praha.

37.min3:2

Nebezpečnou střelu zpoza hráče likviduje Vozár.

37.min3:2

Po chybném střídání Dynama nevyřešil dobře přečíslení 3 na 1 Holeček.

36.min3:2

Hra se opět přelévá ze strany na stranu.

35.min3:2

Střelu Uhlíře na poslední chvíli vytáhl hostující brankář.

35.min3:2

Žlutá karta pro Petra Blablu.

35.min3:2

Stav faulů je 3:3.

34.min3:2

Místo Martina Sopa nastoupil Petr Blabla.

33.min3:2

Ze secvičeného roku Chemcomexu střela Havrdy těsně vedle branky.

33.min3:2

Hráči Dynama začali napadat rozehrávku domácích a dostali tak na chvíli domácí tým pod tlak.

32.min3:2

Šance na obou stranách zůstávají nevyužité.

32.min3:2

Žlutá karta pro hráče Dynama Namaloshili.

31.min3:2

Přečíslení 2 na 1 kterou domácí špatně vyřešili následná střela Fichnera vedle.

30.min3:2

Faul Tomáše Fichnera, stav na fauly 2:2

30.min3:2

Rott zatáhl za záchranou brzdu a fauloval v nebezpečné vzdálenosti od domácí branky. Ze standartní situace Dynama naštěstí gól nepadl.

29.min3:2

Šance hostí likviduje domácí obrana.

28.min3:2

Po chybné rozehrávce hostujícího brankáře vstřelil z poloviny hřiště vedoucí branku Chemcomexu Michal Holeček.

28.min2:2

Hra nabírá na tempu a přiostřuje se.

27.min2:2

Žlutou kartou dostal domácí hráč Tomáš Fichtner za nesportovní chování.

26.min2:2

Hra vyrovnaná, domácí hráči aktivnější.

25.min2:2

Hráči Dynama u míče, ale přes dobrou obranu domácích nedokázaly nic vymyslet.

24.min2:2

Velkou šanci Dynama zachránil domácí brankář včasným vyběhnutím.

23.min2:2

Faul Dynama Moskva, za protesty dostal hráč Dynama Pipia žlutou kartu.

22.min2:2

Za domácí nastoupil Michal Holeček, který nastoupil místo Michala Kamase.

22.min2:2

Skákavou střelu nedokázal hostující brankář chytit, z následného tlaku domácích branka nepadla.

21.min2:2

Do druhého poločasu nastoupil v brance Chemcomexu Mário Vozár.

21.min2:2

Střela Fichnera byla hodně nepřesná.

21.min2:2

Roh Chemcomexu.

21.min2:2

Začal druhý poločas.

20.min2:2

Skončil první poločas, stav utkání je 2:2.

19.min2:2

Stav utkání.

19.min2:1

Z následné standartní situace si střelu Dynama domácí hráči srazili do vlastní branky. Branka připsána Arefeeovi.

19.min2:1

Pátý faul Chemcomexu Praha. Tým hostí si vybral oddechový čas.

19.min2:1

Žlutá karta pro Dynamo konkrétně pro střelce branky Arefeeva.

18.min2:1

Dvě minuty před koncem poločasu má Chemcomex 4 fauly.

17.min2:1

Po samostatném úniku vstřelil vedoucí branku domácích Ondřej Šafránek.

16.min1:1

Branku družstva Dynamo Moskva vstřelil Arefee.

16.min0:0

Nebezpečná hlavička Miroslava Rotta také skončila v rukách hostujícího brankáře.

15.min0:0

Žlutá karta pro hráče Chemcomexu Praha Petra Šnídla.

15.min0:0

Obrovská šance Dynama znovu po chybné rozhrávce domácího družtva naštěstí zůstala nepotrestána.

14.min0:0

Time - out Chemcomex Praha

14.min0:0

Nebezpečná hlavička Dynama skončila nad brankou Chemcomexu.

14.min0:0

Výborná střela Kamase těsně vedle branky.

14.min0:0

Třetí střela Chemcomexu opět zblokovaná obránci.

12.min0:0

První faul Dynama Moskva.

11.min0:0

Přečíslení Chemcomexu 3 na 2, střelu Šnídla zblokoval bránící hráč.

10.min0:0

Po chybě v obraně hasil šanci na poslední chvíli Havrda, Dynamo se snaží v těchto fázích o vyrovnání.

9.min0:0

Nebezpečná střela Dynama byla zblokována domáci obranou.

8.min0:0

Chemcomex zatím dobře brání a nepouští soupeře do šancí.

7.min první branka utkání0:0

Branku vstřelil hráč č. 14 Tomáš Uhlíř po nahrávce Fichntera.

6.min0:0

Druhý faul Chemcomexu Praha.

6.min0:0

První náznak šance Chemcomexu. Hostující brankář hru přečetl a odkopl míč do autu.