ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2010/2011 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

01. a 02. kolo
06.11.2010   SH Třeboň  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
06.11.2010 16:00  SH Třeboň  SF TRIVEL Klatovy - CHEMCOMEX Praha "A" 1:4
06.11.2010 17:00  SH Třeboň  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - SF TRIVEL Klatovy 4:0
06.11.2010   SH Třeboň  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha "A" 1:2
06.11.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SK SICO Jilemnice 0:5
06.11.2010 17  SH Jilemnice  SC Premium Stonava - SMR Plus Zlín 2:1
06.11.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SMR Plus Zlín 2:9
06.11.2010   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - SC Premium Stonava 0:1
06.11.2010 10,00  SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - SK Goll Běloves 5:4
06.11.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  FS SÁDEK - VPS NOVABRIK Polička "A" 1:2
06.11.2010 11,50  SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - VPS NOVABRIK Polička "A" 0:2
06.11.2010 12,40  SH Rokytnice v Orlických horách  SK Goll Běloves - FS SÁDEK 3:0

03. a 04. kolo
13.11.2010   SH Kaplice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK Goll Běloves 4:4
13.11.2010   SH Kaplice  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - SK Goll Běloves 5:2
13.11.2010   SH Kaplice  BOMBARĎÁCI Větřní - BOMBY K TYČI Vamberk 4:5
13.11.2010   SH Kaplice  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - BOMBY K TYČI Vamberk 1:3
13.11.2010 16.00  SH Stonava  SC Premium Stonava - VPS NOVABRIK Polička "A" 2:0
13.11.2010 17.00  SH Stonava  SMR Plus Zlín - VPS NOVABRIK Polička "A" 6:1
13.11.2010 17.55  SH Stonava  SC Premium Stonava - FS SÁDEK 4:3
13.11.2010 19.10  SH Stonava  SMR Plus Zlín - FS SÁDEK 4:1
13.11.2010 16:00  SH Nýrsko  SF TRIVEL Klatovy - FK ADRIA Nový Bor 2:2
13.11.2010 16:50  SH Nýrsko  CHEMCOMEX Praha "A" - FK ADRIA Nový Bor 7:1
13.11.2010 17:50  SH Nýrsko  SF TRIVEL Klatovy - SK SICO Jilemnice 2:3
13.11.2010 18:50  SH Nýrsko  CHEMCOMEX Praha "A" - SK SICO Jilemnice 4:1

05. a 06. kolo
20.11.2010 14.00  SH Polička  FS SÁDEK - SK SICO Jilemnice 1:1
20.11.2010 15.05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SK SICO Jilemnice 2:1
20.11.2010 16.10  SH Polička  FS SÁDEK - FK ADRIA Nový Bor 1:4
20.11.2010 17.10  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - FK ADRIA Nový Bor 3:1
20.11.2010 16,00  SH TJ Náchod  SK Goll Běloves - CHEMCOMEX Praha "A" 0:2
20.11.2010 16,50  SH TJ Náchod  BOMBY K TYČI Vamberk - CHEMCOMEX Praha "A" 2:6
20.11.2010 17,50  SH TJ Náchod  SK Goll Běloves - SF TRIVEL Klatovy 6:2
20.11.2010 18,40  SH TJ Náchod  BOMBY K TYČI Vamberk - SF TRIVEL Klatovy 4:7
20.11.2010 11.00  SH Zlín  SMR Plus Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1
20.11.2010 12.00  SH Zlín  SC Premium Stonava - BOMBARĎÁCI Větřní 6:2
20.11.2010 13.00  SH Zlín  SMR Plus Zlín - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 3:2
20.11.2010 14.20  SH Zlín  SC Premium Stonava - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 4:0

07. a 08. kolo
27.11.2010 14.30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha "A" - SMR Plus Zlín 3:5
27.11.2010 15.40  SH Radotín  SF TRIVEL Klatovy - SMR Plus Zlín 5:5
27.11.2010 16.64  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha "A" - SC Premium Stonava 1:0
27.11.2010 18.05  SH Radotín  SF TRIVEL Klatovy - SC Premium Stonava 7:3
27.11.2010 16:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 3:0
27.11.2010 17:00  SH Polička  FS SÁDEK - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 6:3
27.11.2010 18:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - BOMBARĎÁCI Větřní 6:3
27.11.2010 19:00  SH Polička  FS SÁDEK - BOMBARĎÁCI Větřní 3:4
27.11.2010   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - BOMBY K TYČI Vamberk 4:0
27.11.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - BOMBY K TYČI Vamberk 2:3
27.11.2010   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - SK Goll Běloves 4:1
27.11.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SK Goll Běloves 1:2

09. a 10. kolo
04.12.2010   SH Klatovy  SF TRIVEL Klatovy - FS SÁDEK 7:1
04.12.2010 16.50  SH Klatovy  CHEMCOMEX Praha "A" - FS SÁDEK 9:2
04.12.2010 18  SH Klatovy  SF TRIVEL Klatovy - VPS NOVABRIK Polička "A" 3:2
04.12.2010 19  SH Klatovy  CHEMCOMEX Praha "A" - VPS NOVABRIK Polička "A" 4:0
04.12.2010 10,00  SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - SMR Plus Zlín 2:3
04.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  SK Goll Běloves - SMR Plus Zlín 0:4
04.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - SC Premium Stonava 1:2
04.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  SK Goll Běloves - SC Premium Stonava 7:7
04.12.2010 15.00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO Jilemnice 3:5
04.12.2010 15.50  SH Český Krumlov  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - SK SICO Jilemnice 4:5
04.12.2010 16.50  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK ADRIA Nový Bor 2:4
04.12.2010 17.40  SH Český Krumlov  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - FK ADRIA Nový Bor 6:2

11. a 12. kolo
11.12.2010 16.00  SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - FK ADRIA Nový Bor 5:2
11.12.2010 17.00  SH Jilemnice  SMR Plus Zlín - SC Premium Stonava 0:2
11.12.2010 18.00  SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - SMR Plus Zlín 2:3
11.12.2010 19.00  SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SC Premium Stonava 1:7
11.12.2010 15,00  SH Třeboň  BOMBARĎÁCI Větřní - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 3:4
11.12.2010 16,00  SH Třeboň  CHEMCOMEX Praha "A" - SF TRIVEL Klatovy 5:4
11.12.2010   SH Třeboň  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - CHEMCOMEX Praha "A" 0:5
11.12.2010 18,00  SH Třeboň  BOMBARĎÁCI Větřní - SF TRIVEL Klatovy 1:4
11.12.2010 13  SH Náchod  SK Goll Běloves - BOMBY K TYČI Vamberk 3:4
11.12.2010 14  SH Náchod  VPS NOVABRIK Polička "A" - FS SÁDEK 4:3
11.12.2010 15  SH Náchod  SK Goll Běloves - VPS NOVABRIK Polička "A" 1:2
11.12.2010 16  SH Náchod  BOMBY K TYČI Vamberk - FS SÁDEK 2:0

13. a 14. kolo
18.12.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - CHEMCOMEX Praha "A" 0:7
18.12.2010   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - CHEMCOMEX Praha "A" 0:3
18.12.2010   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SF TRIVEL Klatovy 1:5
18.12.2010   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - SF TRIVEL Klatovy 3:1
18.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 0:1
18.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  SK Goll Běloves - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 4:1
18.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  BOMBY K TYČI Vamberk - BOMBARĎÁCI Větřní 3:5
18.12.2010   SH Rokytnice v Orlických horách  SK Goll Běloves - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1
18.12.2010   SH Polička  FS SÁDEK - SMR Plus Zlín 1:3
18.12.2010   SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SMR Plus Zlín 2:2
18.12.2010 15,50  SH Rokytnice v Orlických horách  FS SÁDEK - SC Premium Stonava 0:0
18.12.2010   SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SC Premium Stonava 0:2

15. a 16. kolo
08.01.2011   SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SK Goll Běloves 3:1
08.01.2011   SH Polička  FS SÁDEK - SK Goll Běloves 2:0
08.01.2011 17,50  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - BOMBY K TYČI Vamberk 3:1
08.01.2011   SH Polička  FS SÁDEK - BOMBY K TYČI Vamberk 3:1
08.01.2011 17:00  SH Stonava  SC Premium Stonava - FK ADRIA Nový Bor 3:0
08.01.2011   SH Stonava  SMR Plus Zlín - FK ADRIA Nový Bor 2:0
08.01.2011   SH Stonava  SC Premium Stonava - SK SICO Jilemnice 7:1
08.01.2011   SH Stonava  SMR Plus Zlín - SK SICO Jilemnice 4:1
08.01.2011 16:00  SH Nýrsko  SF TRIVEL Klatovy - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 4:5
08.01.2011 16:50  SH Nýrsko  CHEMCOMEX Praha "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 4:3
08.01.2011 18:00  SH Nýrsko  SF TRIVEL Klatovy - BOMBARĎÁCI Větřní 3:6
08.01.2011   SH Nýrsko  CHEMCOMEX Praha "A" - BOMBARĎÁCI Větřní 4:1

17. a 18. kolo
15.01.2011   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - VPS NOVABRIK Polička "A" 2:9
15.01.2011   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička "A" 3:3
15.01.2011   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - FS SÁDEK 1:3
15.01.2011   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - FS SÁDEK 3:1
15.01.2011 14.30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha "A" - BOMBY K TYČI Vamberk 1:2
15.01.2011 15.45  SH Radotín  SF TRIVEL Klatovy - BOMBY K TYČI Vamberk 3:1
15.01.2011 16.45  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha "A" - SK Goll Běloves 1:0
15.01.2011 17.45  SH Radotín  SF TRIVEL Klatovy - SK Goll Běloves 4:1
15.01.2011 15:30  SH Třeboň  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - SC Premium Stonava 0:1
15.01.2011 16:30  SH Třeboň  BOMBARĎÁCI Větřní - SC Premium Stonava 2:3
15.01.2011 17:40  SH Třeboň  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - SMR Plus Zlín 3:5
15.01.2011 18:40  SH Třeboň  BOMBARĎÁCI Větřní - SMR Plus Zlín 4:1

19. a 20. kolo
22.01.2011 14:00  SH Vodňany  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička "A" 4:4
22.01.2011 15:00  SH Vodňany  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - VPS NOVABRIK Polička "A" 4:1
22.01.2011 16:00  SH Vodňany  BOMBARĎÁCI Větřní - FS SÁDEK 5:2
22.01.2011 17:00  SH Vodňany  SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" - FS SÁDEK 3:1
22.01.2011   SH Náchod  SK Goll Běloves - SK SICO Jilemnice 2:2
22.01.2011 17.10  SH Náchod  BOMBY K TYČI Vamberk - SK SICO Jilemnice 7:2
22.01.2011 18.05  SH Náchod  SK Goll Běloves - FK ADRIA Nový Bor 7:4
22.01.2011 19.10  SH Náchod  BOMBY K TYČI Vamberk - FK ADRIA Nový Bor 9:3
22.01.2011 11.00  SC Radostova Luhačovice  SMR Plus Zlín - CHEMCOMEX Praha "A" 1:5
22.01.2011 12.00  SC Radostova Luhačovice  SC Premium Stonava - CHEMCOMEX Praha "A" 2:2
22.01.2011 12.55  SC Radostova Luhačovice  SMR Plus Zlín - SF TRIVEL Klatovy 5:5
22.01.2011 14.05  SC Radostova Luhačovice  SC Premium Stonava - SF TRIVEL Klatovy 8:0

20. a 21. kolo
29.01.2011   SH Polička  FS SÁDEK - SF TRIVEL Klatovy 5:2
29.01.2011   SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - SF TRIVEL Klatovy 3:0
29.01.2011 15,50  SH Polička  FS SÁDEK - CHEMCOMEX Praha "A" 2:3
29.01.2011   SH Polička  VPS NOVABRIK Polička "A" - CHEMCOMEX Praha "A" 1:4
29.01.2011 17.00  SH Stonava  SC Premium Stonava - BOMBY K TYČI Vamberk 4:2
29.01.2011 18.10  SH Stonava  SMR Plus Zlín - BOMBY K TYČI Vamberk 1:4
29.01.2011 19.05  SH Stonava  SC Premium Stonava - SK Goll Běloves 7:0
29.01.2011 20.05  SH Stonava  SMR Plus Zlín - SK Goll Běloves 5:4
29.01.2011   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 4:3
29.01.2011   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - BOMBARĎÁCI Větřní 1:12
29.01.2011   SH Jilemnice  SK SICO Jilemnice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 4:2
29.01.2011   SH Jilemnice  FK ADRIA Nový Bor - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice "A" 8:6

Česká federace sálového fotbalu
Fatal error: Cannot redeclare chyba() in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/inc2.php on line 29