ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

Tabulka střelců
poř. jméno družstvobranky
1 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín  22
2 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno  20
3 Slavík Tomáš FK Adria Nový Bor  16
4 Kraus Pavel SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  14
5 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno  13
6 Moučka Petr FK Adria Nový Bor  12
7 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha  11
8 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha  10
9 Kovář Miroslav st. VPS NOVABRIK Polička  9
9 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno  9
9 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha  9
9 Ulman Tomáš SMR Plus Zlín  9
9 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha  9
10 Cieslar Josef SC Premium Stonava  8
10 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno  8
10 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha  8
10 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička  8
10 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička  8
10 Presl David GIOIA B2Balance Brno  8
11 Abrhám Tomáš FK Adria Nový Bor  7
11 Blabla Petr CHEMCOMEX Praha  7
11 Jaráb Michal FK Adria Nový Bor  7
11 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička  7
11 Srkal Marek SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  7
12 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní  6
12 Both Milan SK Jerevan Slavičín  6
12 Hafenrichter Pavel FK Adria Nový Bor  6
12 Macko David GIOIA B2Balance Brno  6
12 Pulkert Ondřej CHEMCOMEX Praha  6
12 Stachel Petr SC Premium Stonava  6
13 Bury Michal SC Premium Stonava  5
13 Dorozlo David SC Premium Stonava  5
13 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha  5
13 Fojtík Bronislav SK Jerevan Slavičín  5
13 Goj Jaroslav SC Premium Stonava  5
13 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín  5
13 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička  5
13 Koudelka Jan GIOIA B2Balance Brno  5
13 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička  5
13 Sikora Tomáš SC Premium Stonava  5
13 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní  5
13 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička  5
14 Babouček Jiří BOMBARĎÁCI Větřní  4
14 Kovář Jiří SMR Plus Zlín  4
14 Kučera Ondřej VPS NOVABRIK Polička  4
14 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto  4
14 Zoubek Tomáš SK Jerevan Slavičín  4
14 Šnorbert Martin SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  4
15 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní  3
15 Caizl Pavel FK Adria Nový Bor  3
15 Chvíla Jan SMR Plus Zlín  3
15 Cícha Dalibor SK Jerevan Slavičín  3
15 Cícha Radek SK Jerevan Slavičín  3
15 Ginzel Zbyněk BOMBARĎÁCI Větřní  3
15 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  3
15 Havel Josef GIOIA B2Balance Brno  3
15 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto  3
15 Lebeda Michal FC Družba Vysoké Mýto  3
15 Machát Pavel SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  3
15 Valla Jiří FC Družba Vysoké Mýto  3
15 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička  3
15 Šandor Josef SK Jerevan Slavičín  3
15 Šavelka David FC Družba Vysoké Mýto  3
15 Švach Petr SK Jerevan Slavičín  3
15 Žilenko Ruslan BOMBARĎÁCI Větřní  3
16 Baron Lukáš SC Premium Stonava  2
16 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha  2
16 Brádle Lukáš SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  2
16 Faltys Tomáš FC Družba Vysoké Mýto  2
16 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto  2
16 Hnilo Tomáš SMR Plus Zlín  2
16 Kamas Michal CHEMCOMEX Praha  2
16 Lerch Stanislav GIOIA B2Balance Brno  2
16 Macek Filip SK Jerevan Slavičín  2
16 Ocelík Michal SK Jerevan Slavičín  2
16 Paulů David SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  2
16 Rada David CHEMCOMEX Praha  2
16 Slobodian Rostislav SMR Plus Zlín  2
16 Sop Martin CHEMCOMEX Praha  2
16 Stojaník Ondřej SMR Plus Zlín  2
16 Strouhal Jan FK Adria Nový Bor  2
16 Svoboda Martin BOMBARĎÁCI Větřní  2
16 Vašek Ota SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  2
16 Velev Matěj SMR Plus Zlín  2
16 Večeřa Jakub SC Premium Stonava  2
16 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička  2
17 Beránek Václav BOMBARĎÁCI Větřní  1
17 Caizl Pavel FK Adria Nový Bor  1
17 Chmelík Zdeněk VPS NOVABRIK Polička  1
17 Havel Jan GIOIA B2Balance Brno  1
17 Helešic Adam SMR Plus Zlín  1
17 Hradecký Břetislav SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  1
17 Jarosz Filip SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  1
17 Jaroš Mojmír SK Jerevan Slavičín  1
17 Kloubek Tomáš FK Adria Nový Bor  1
17 Komárek Lukáš FC Družba Vysoké Mýto  1
17 Krajč Marián CHEMCOMEX Praha  1
17 Křepelka Václav SMR Plus Zlín  1
17 Manďák Jan SC Premium Stonava  1
17 Mareš Martin CHEMCOMEX Praha  1
17 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno  1
17 Pekárek Jan SK Jerevan Slavičín  1
17 Pils Martin BOMBARĎÁCI Větřní  1
17 Puš Michal SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  1
17 Slaný Ondřej VPS NOVABRIK Polička  1
17 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní  1
17 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní  1
17 Vaculík Tomáš SK Jerevan Slavičín  1
17 Vavrinec Viktor SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  1
17 Vozár Mário CHEMCOMEX Praha  1
17 Zubíček Zdeněk SMR Plus Zlín  1
17 Šimek David SK SICO Sportovní centrum Jilemnice  1
17 Štorc David FK Adria Nový Bor  1
17 Štěpáník Michal SK Jerevan Slavičín  1



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: