ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý reprezentant Ivo Světlík i nadále působí jako asistent trenéra v třetiligové Kroměříži .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. a 2. kolo
26.10.2013 10:30  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - SMR Plus Zlín 6:4
26.10.2013 11:35  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - GIOIA B2Balance Brno 2:7
26.10.2013 12:30  SH Slavičín  SMR Plus Zlín - SC Premium Stonava 0:4
26.10.2013 13:35  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - SC Premium Stonava 5:4
26.10.2013 16:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 0:3
26.10.2013 17:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FC Družba Vysoké Mýto 2:1
26.10.2013 14:00  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Nový Bor 2:1
26.10.2013 15:05  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1

3. a 4. kolo
02.11.2013 11:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - CHEMCOMEX Praha 0:4
02.11.2013 12:05  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - CHEMCOMEX Praha 2:1
02.11.2013 13:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - FK Adria Nový Bor 1:4
02.11.2013 14:05  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - FK Adria Nový Bor 1:3
02.11.2013 17:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - SK Jerevan Slavičín 3:0
02.11.2013 18:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK Jerevan Slavičín 13:0
02.11.2013 19:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - GIOIA B2Balance Brno 2:5
02.11.2013 20:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - GIOIA B2Balance Brno 5:5
02.11.2013 18:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 4:2

5. a 6. kolo
09.11.2013 19:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SK Jerevan Slavičín 5:2
09.11.2013 21:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - GIOIA B2Balance Brno 1:6
09.11.2013 15:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - VPS NOVABRIK Polička 1:4
09.11.2013 16:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 4:2
09.11.2013 17:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - FC Družba Vysoké Mýto 4:1
09.11.2013 18:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - FC Družba Vysoké Mýto 1:0
10.11.2013 13:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SMR Plus Zlín 1:2
10.11.2013 14:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SC Premium Stonava 1:4

7. a 8. kolo
16.11.2013 16:00  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - CHEMCOMEX Praha 1:2
16.11.2013 17:05  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - CHEMCOMEX Praha 2:5
16.11.2013 18:00  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - FK Adria Nový Bor 3:3
16.11.2013 19:05  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - FK Adria Nový Bor 2:1
16.11.2013 12:00  SH Dvůr Králové  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SMR Plus Zlín 1:3
16.11.2013 14:20  SH Dvůr Králové  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SC Premium Stonava 1:4
16.11.2013 17:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 5:0
16.11.2013 18:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - BOMBARĎÁCI Větřní 1:2

9. a 10. kolo
23.11.2013 17:00  SH Havířov  SMR Plus Zlín - VPS NOVABRIK Polička 0:2
23.11.2013 18:05  SH Havířov  SC Premium Stonava - VPS NOVABRIK Polička 1:3
23.11.2013 19:00  SH Havířov  SMR Plus Zlín - FC Družba Vysoké Mýto 6:1
23.11.2013 20:05  SH Havířov  SC Premium Stonava - FC Družba Vysoké Mýto 2:0
23.11.2013 15:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 5:0
23.11.2013 16:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 5:2
23.11.2013 18:00  SH Na Stromovce České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK Jerevan Slavičín 3:1
23.11.2013 19:05  SH Na Stromovce České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - GIOIA B2Balance Brno 1:3

11. a 12. kolo
14.12.2013 17:00  SH EURONICS Zlín  GIOIA B2Balance Brno - SC Premium Stonava 4:1
14.12.2013 17:55  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - SK Jerevan Slavičín 6:2
14.12.2013 19:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - SK Jerevan Slavičín 3:0
14.12.2013 19:55  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - GIOIA B2Balance Brno 3:6
14.12.2013 15:55  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:2
14.12.2013 17:55  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - FC Družba Vysoké Mýto 3:1
14.12.2013 16:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Nový Bor 0:2
14.12.2013 17:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha 2:5

13. a 14. kolo
21.12.2013 15:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SC Premium Stonava 3:1
21.12.2013 16:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SC Premium Stonava 0:3
21.12.2013 17:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SMR Plus Zlín 5:0
21.12.2013 18:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SMR Plus Zlín 3:1
21.12.2013 11:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - FC Družba Vysoké Mýto 3:2
21.12.2013 12:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - FC Družba Vysoké Mýto 3:0
21.12.2013 13:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - VPS NOVABRIK Polička 4:0
21.12.2013 14:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - VPS NOVABRIK Polička 4:3
21.12.2013 16:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 6:2

15. a 16. kolo
04.01.2014 19:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 3:3
04.01.2014 20:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 3:1
04.01.2014 16:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - FK Adria Nový Bor 0:2
04.01.2014 17:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Nový Bor 2:2
04.01.2014 18:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - CHEMCOMEX Praha 3:6
04.01.2014 19:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha 4:3
04.01.2014 11:00  SC Radostova Luhačovice  SC Premium Stonava - BOMBARĎÁCI Větřní 1:1
04.01.2014 12:05  SC Radostova Luhačovice  SMR Plus Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2

17. a 18. kolo
11.01.2014 15:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - GIOIA B2Balance Brno 4:1
11.01.2014 16:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - GIOIA B2Balance Brno 3:3
11.01.2014 17:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SK Jerevan Slavičín 9:2
11.01.2014 18:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SK Jerevan Slavičín 7:1
11.01.2014 17:30  SH Horní Suchá  SMR Plus Zlín - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 2:2
11.01.2014 20:35  SH Horní Suchá  SC Premium Stonava - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 0:1
12.01.2014 14:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FC Družba Vysoké Mýto 3:2
12.01.2014 15:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 1:1

19. a 20. kolo
26.01.2014 14:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SC Premium Stonava 2:3
26.01.2014 15:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - SC Premium Stonava 1:3
26.01.2014 16:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SMR Plus Zlín 6:4
26.01.2014 17:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - SMR Plus Zlín 2:8
25.01.2014 15:00  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - FK Adria Nový Bor 4:2
25.01.2014 16:00  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - CHEMCOMEX Praha 1:7
25.01.2014 15:30  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - BOMBARĎÁCI Větřní 2:7
25.01.2014 16:35  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1

20. a 21. kolo
01.02.2014 17:30  SH Pohořelice  SC Premium Stonava - SMR Plus Zlín 3:2
01.02.2014 18:25  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - SK Jerevan Slavičín 6:2
01.02.2014 19:30  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - SMR Plus Zlín 2:8
01.02.2014 20:25  SH Pohořelice  SC Premium Stonava - GIOIA B2Balance Brno 1:3
01.02.2014 17:00  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - VPS NOVABRIK Polička 1:5
01.02.2014 18:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 2:2
01.02.2014 18:00  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - CHEMCOMEX Praha 1:8
01.02.2014 19:05  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: