Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Vysoké Mýto Datum: 16.11.2013 18:05 Zápas č.: 40
Sestava FC Družba Vysoké Mýto:
Ondřej Hanus - Jiří Valla, Jan Bartoš, Jakub Slováček, Tomáš Faltys, Jiří Tesař, Lukáš Komárek, Michael Lebeda, David Šavelka, Tomáš Hermann, Tomáš Novák, Martin Chalupnik

Sestava Bombarďáci Větřní:
Petr Cába - Jan Petřík, Jakub Grznárik, Jan Sláma, Petr Bordač, Martin Pils

Utkání bylo zahájeno, z důvodu pozdního příjezdu hostů, s dvacetiminutovým zpožděním a na palubovce to v úvodních minutách vypadalo, jako když jsou Bombarďáci stále ještě někde na cestě. Domácí hráči měli více ze hry a v osmé minutě se zaslouženě ujali vedení, když ke střele napřáhl Lebeda a míč k překvapení všech přihlížejících, nejvíce možná hostujícího brankáře, skončil v síti. S postupem času se hra vyrovnala, ale hosté si žádnou zásadní příležitost k vyrovnání nevypracovali. A protože ani domácí hráči nic před brankou Větřní nevymysleli, poločas skončil těsným vedením Družby. Po přestávce se pokračovalo v podobném duchu a žádná velká sálovka v Mýtě k vidění nebyla. Pak ale přišla pro tým z Mýta zlá minuta. V rozmezí necelých šedesáti sekund, mezi 27. a 28. minutou, hosté otočili skóre. Nejprve si Grznárik narazil míč s Bordačem a z úhlu na přední tyč prostřelil Hanuse v brance Mýta, o chvilku později vypálil z úctyhodné vzdálenosti Pils a na jeho střelu domácí brankář nezareagoval. Zbytek zápasu se odehrál podle not, které Bombarďákům vyhovovaly. Domácí se sice tlačili za vyrovnáním, ale jejich akce byly místy kostrbaté, místy nepřesné, no a když už se akce povedla, tak se nevydařila koncovka a míč se mezi tyče nevešel. Hosté se ani příliš neobtěžovali s protiútoky a soustředili se spíš na úporné bránění vedení. A protože bránili dobře, těsné vítězství uhájili až do konce zápasu.

Vzhledem k opožděnému zahájení utkání bude muset o definitivní podobě výsledku rozhodnout STK a její rozhodnutí bude k dispozici v sekci Zprávy komisí - STK.