Zastaví sa futsal na Slovensku? A čeká pak Česko stejný scenář? .....více v sekci Aktuality

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Na Stromovce České Budějovice Datum: 23.11.2013 18:00 Zápas č.: 49
Sestava Bombarďáci Větřní:
Petr Cába - Jan Sláma, Jakub Grznárik, Václav Beránek, Petr Bordač, Zbyněk Ginzel, Václav Cais, Martin Svoboda, Jiří Babouček

Sestava Jerevan Slavičín:
Lubomír Gregušiak - Milan Both, Jan Pekárek, Michal Štěpáník, Tomáš Vaculík, Mojmír Jaroš

Od úvodních minut byli aktivnější domácí hráči, kteří se také ve čtrnácté minutě ujali vedení, když z dálky napřáhl Cais a přízemní střela na zadní tyč skončila v brance Slavičína. Bombarďákům ale vedení klid nepřineslo, jejich hra začala být plná chyb a bylo pouze otázkou času, kdy se jim to vymstí. V patnácté minutě je ještě zachránilo břevno, v osmnácté tyč, ale v poslední minutě první půle se už hosté mohli radovat z vyrovnání. Na konci rychlého protiútoku Jerevanu byl Jaroš, který s přehledem proměnil. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu, v jakém ten první končil. Větřní útočilo do dobře sformované obrany Jerevanu a slavičínští hráči podnikali nebezpečné protiútoky, se kterými měl domácí brankář Cába plné ruce práce. Hlavně on a také nepřesná koncovka hostů měli zásluhu na tom, že stav byl stále vyrovnaný. Rozhodnutí přinesla třiatřicátá minuta. Hostující Both zahrál v pokutovém území nešťastně rukou a penaltu s přehledem proměnil Ginzel. Slavičínští, kteří se cítili pokutovým kopem ukřivděni, nenašli už k odpovědi dostatek fyzických i morálních sil, takže definitivní pečeť na výsledek přidal Grznárik, kterému v přečíslení dva na jednoho nabídl gólovou trefu do prázdné branky Babouček.