Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Český Krumlov Datum: 14.12.2013 16:00 Zápas č.: 59
Sestava Bombarďáci Větřní:
Petr Cába - Jan Sláma, Jakub Grznárik, Václav Beránek, Petr Bordač, Zbyněk Ginzel, Václav Cais, Martin Svoboda, Radek Soukup, Jiří Babouček

Sestava Adria Nový Bor:
Marek Konečný - Pavel Hafenrichter, Jan Strouhal, Michal Jaráb, Tomáš Slavík, Pavel Caizl, Tomáš Kloubek, Tomáš Abrahám

Hostům vyšel jejich taktický záměr, hrát ze zabezpečené obrany a hrozit z rychlých kontrů, naprosto dokonale. Opticky to, hlavně v prvním poločase vypadalo, že Bombarďáci mají zápas ve své režii. Jenže co naplat, optická převaha není vše a defenziva Adrie byla totálně neprostupná. Domácím v jejich akcích vždy něco chybělo. Někdy přesnější finální přihrávka, jindy větčí důraz v koncovce, takže brankáře Konečného ohrožovali ponejvíce střelami ze střední vzdálenosti. Ten si se všemi, byť sebejedovatějšími, pokusy ale poradil a hráčům Větřní gólovou radost nedopřál. Novoborští se dostali do vedení v jedenácté minutě zásluhou Hafenrichtera a vedení ubránili až do závěrečného hvizdu. Navíc minutu před koncem dal na jejich výhru definitivní razítko Abrahám, který nasadil k sólu při kterém si z protihráčů udělal slalomové branky, obešel i domácího brankáře a s přehledem skóroval.