Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Slavičín Datum: 21.12.2013 14:05 Zápas č.: 68
Stručný referát o průběhu utkání:
Slavičín: Gregušiak,Fojtík,Both,Vaculík,Švach P.Macek,Cícha R.,Cícha D.,Pekárek,Kolařík
Polička: Slaný,Jílek,Červený,Mužík,Švec T.,Dittrich J.ml.,Král V.,Navrátil,Kovář M.ml.

Domácí celek se po předchozím úspěchu vypjal i v tomto utkání k velkému výkonu. Možná se chtěli vytáhnout i před svým spoluhráčem Pepou Hnaníčkem, ligistou Znojma, který seděl na tribuně. Opět utkání velmi vyrovnané, po jedné brance na každé straně se Slavičín dostal do vedení 2:1 10 vteřin před hvizdem ukončujícím první poločas. Když pak přidal hned v první minutě druhý gól na 3:1, srazil tím Poličku poněkud v kolenou. Ta se postupně začala zvedat, ale domácí zasadili další úder 5 minut před koncem /4:1/. Už to vypadalo, že se utkání dohraje v poklidu a v hrubém čase, domácí si asi zřejmě uvědomili, že se futsal hraje pro diváky a dostali je do varu svými dvěma hrubkami v 38.minutě, které Polička adekvátně ztrestala. A tak se z posledních dvou minut stalo ještě řádné drama. Mohl jej utnou Macek zahrávanou devítkou, ale nedal. A tak mohla Polička ještě zabušit na vrata domácí branky, ta však pro ně zůstala již do konce utkání zavřená. Slavičín tak bral překvapivé všechny body a Polička, nebýt drobné tekuté valašské pozornosti, odjížděla domů úplně s prázdnou.