Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Jilemnice Datum: 21.12.2013 16:05 Zápas č.: 70
Domácí: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice Hosté: BOMBARĎÁCI Větřní Konečný výsledek:
Sestava SK Sico Sportovní centrum Jilemnice:
Michal Puš - David Paulů, Martin Šnorbert, Jaromír Skála, Pavel Machát, Lukáš Brádle, Marek Srkal, Ota Vašek, Pavel Kraus

Sestava Bombarďáci Větřní:
Petr Cába - Rudolf Weinhard, Jakub Grznárik, Václav Beránek, Petr Bordač, Václav Cais, Martin Svoboda, Jiří Babouček

Výsledek utkání sousedů z tabulky, kteří se pohybují na hraně postupu do play off, vypadá na pohodové vítězství domácího družstva. V poli však šlo o naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém mohli uspět oba soupeři. Bombarďáci ale turnaj v Jilemnice pojali opravdu vánočně a pokračovali s rozdáváním dárků. A Jilemnici nadělovali opravdu štědře a hlavně příjemně. Hráči Sica museli být určitě příjemně překvapeni, jaké štědré nabídky dostávají k tomu, aby mohli vstřelit gól.

V páté minutě se domácí dostali do vedení, když se střelou ze střední vzdálenosti prosadil Srkal. Hosté o tři minuty vyrovnali. Na úžasnou Beránkovu kolmici vyslanou z vlastní půle naběhl Bordač a bylo to 1:1. O pár minut později mohli jít Bombarďáci do vedení, ale Weinhard sám před domácím brankářem neuspěl, a tak se skóre měnilo na druhé straně, opět zásluhou Srkala. A když nabídku po špatné rozehrávce Větřní využil Šnorbert, bylo to už o dva góly. Účet prvního poločasu uzavřel a hattrick skompletoval Srkal minutu před přestávkou. A nutno dodat, že by asi musel dlouho vzpomínat, kdy měl střeleckou úlohu snažší. Přihrávku od Cáby v brance Větřní uklízel do opuštěné branky.

Po přestávce sice bylo vidět, že v kabině u Bombarďáků nejspíš lítaly hromy a blesky, hosté byli aktivní a snažili se vrátit se do utkání, jejich naděje ale definitivně utnul pátým gólem Brádle a v poslední desetiminutovce se ještě jednou trefil Srkal. Branka Baboučka na 6:2 pak už byla pouze kosmetickou úpravou výsledku. Celkově by se dalo říci, že vyhrálo zaslouženě domácí družstvo, protože udělalo méně chyb a nabídky od hostů dokázalo bezezbytku využít.