Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Polička Datum: 04.01.2014 18:00 Zápas č.: 77
Sestava FC Družba Vysoké Mýto:
Martin Chalupník - Jiří Valla, Tomáš Faltys, Tomáš Tesař, Lukáš Komárek, Michal Lebeda, David Šavelka, Tomáš Hermann, Tomáš Novák

Sestava Chemcomex Praha:
Ondřej Sochůrek - Martin Sop, Ondřej Šafránek, Ondřej Havrda, Miroslav Rott, Petr Šnídl, Milan Bialek, Petr Blabla, Michal Kamas, Michal Holeček, Mário Vozár

Nováček soutěže byl úřadujícím mistrům důstojným soupeřem a svou hrou přispěl ke kvalitnímu průběhu zápasu. Hráči Mýta začali aktivně a již v první minutě musel včasným vyběhnutím hasit jejich příležitost Sochůrek v brance Chemcomexu. Hosté odpověděli vzápětí, ale jejich tutovku zlikvidoval Chalupník, který ale v šesté minutě již nestačil na Havrdu, jež si zaběhl za obranu a vstřelil úvodní branku zápasu. S postupem času začali diktovat tempo hry hosté, ale ve svižném utkání byly k vidění příležitosti na obou stranách. Co ohánět se měl hlavně domácí brankář, který ale chytal výborně a navíc měl i dobře postavené tyče. Směr střely hostujícího Sopa mu ale změnila teč spoluhráče a ani s bombou Šnídla do šibenice moc udělat nešlo, a tak když se do přestávky prosadil ještě Šafránek, vypadalo to s domácími nedobře a ve vzduchu byl cítit debakl.

Ke cti hráčů Družby je ale potřeba říct, že i za nepříznivého stavu nic nezabalili a chtěli hrát. Gólové odměny se dočkali po střele Vally, který překonal Sochůrka přesnou střelou po zemi. Hosté zareagovali pěknou kombinací, na jejímž konci stál Rott, domácí téměř okamžitě kontrovali po individuální akci Lebedy. Divákům se hra musela líbit a další gólový pamlsek jim naservíroval střelou z úhlu Bialek. Ve 34. minutě dostali hráči Chemcomexu možnost zahrávat pokutový kop, Holeček ale pouze orazítkoval břevno. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě domácí Valla, který s přehledem proměnil "devítku".