Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SC Radostova Luhačovice Datum: 04.01.2014 12:05 Zápas č.: 80
Stručný referát o průběhu utkání:
Zlín:Zelík,Haloda,Stojaník,Julina,Křepelka,Chvíla,Helešic,Kutra,Slobodian,Ulman,Zubíček Josef
Větřní: Weinhard,Grznárik,Beránek,Bordač,Ginzel,Cais,Svoboda,Cába

Druhé utkání začalo převahou domácích a rychlým gólem v úvodu druhé minuty. Zlín byl lepším celkem a vytvořil si rovněž několik dalších velmi dobrých brankových příležitostí, aby pojistil své vedení, nevyužil však ani ty nejvyloženější a přenechal v závěru poločasu iniciativu hostům, kteří ji proměnili ve vyrovnávací gól. Druhá půle zpočátku připomínala stejný úsek předchozího utkání, ale jen prvních 10 minut. Pak chybovali domácí a nejlepší hráč dne Bordač s přehledem proměnil sólový nájezd na jejich brankáře Zlín musel zvýšit tempo a útočnou aktivitu z čehož také pramenily chyby. Jednu mohli hosté využít, ale Zelík v brance Zlína se předvedl skvělým zákrokem. Snaha domácích o vyrovnání byla korunována pohotovou tečí Ulmana necelé tři minuty před koncem utkání. Zbývající minuty se hodně jiskřilo, ale stav již zůstal nezměněn. Hosté se prezentovali velmi dobrým výkonem zkušeně koučovaným trenérem Šilhánem, domácí mohou litovat neproměněných šancí zejména v první půli.