Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

zpět - Archiv výsledků

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Radotín Datum: 11.01.2014 15:30 Zápas č.: 81
Stručný referát o průběhu utkání:
Sestava Chemcomex: Mareš, Vozár, Havrda, Rott, Šnídl, Bialek, Holeček, Blabla, Sochůrek

Sestava Gioia B2 Balance Brno: Kubica, Cenek, Prokeš T., Doubravský, Ovčačík, Klimeš, Havel, Lerch

Na střely i branky vyhrálo první poločas Brno, když se v 9. minutě po akci tři na dva, podařilo vsítit T. Prokešovi. Za povšimnutí stála i ostrá střela z trestňáku, kterou Mareš v brance Chemcomexu kryl.
V druhém poločase se Chemcomex začal rozjíždět. Střela Rotta ve 22. minutě ještě v brance neskončila ale o čtyři minuty později se podařilo srovnat na 1:1. Utkání začínalo mít náboj a oba týmy předvedly pěkné akce. v 27. minutě byl sám pře brankářem T.Prokeš ale přestřelil branku. Na druhé straně se snažil přehodit brankáře hlavičkou Blabla, ale také bez úspěchu. V 31. minutě se už zadařilo a Havrda vymetl pavučinku brněnské branky. Následovala střela Rotta ale bez úspěchu, naopak se opět zadařilo Havrdovi, který zvýšil na 3:1 střelou z voleje. Další střelu T.Prokeše vychytal Mareš. Od 38. minuty nahradila brněnského brankáře posila do pole, ale ten kdo dal ve 40. minutě závěrečnou branku, byl M. Holeček a zpečetil tak na konečných 4:1.