Zastaví sa futsal na Slovensku? A čeká pak Česko stejný scenář? .....více v sekci Aktuality

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Dlouhodobá základní část CL Místo: SH Jilemnice Datum: 25.01.2014 15:00 Zápas č.: 95
Domácí: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice Hosté: FK Adria Nový Bor Konečný výsledek:
Sestavy:
Jilemnice :Puš,Vašek,Hradecký,Šnorbert,Machát,Brádle,Vavrinec,Srkal,Skála,Kraus,Porkert.
Nový Bor : Hejduk,Kloubek J.,Štorc D.,Slavík,Erneker,Kloubek T.
Adria dorazila pouze v šesti lidech .Od samého začátku bylo zřejmé , že si Adria přijela pro bod .Hrálo se prakticky na jednu branku .Paradoxně Adria měla na konci 1. poločasu dvě obrovské šance , ale nedala . Pak měli i domácí dvě velké šance , ale se stejným výsledkem . Až 14 vteřin před koncem poločasu domácí rozehráli přímý kop a Kraus nechytatelně 1:0. Stejný obraz měl i 2.poločas.Hosté důsledně bránili a vyráželi k nebezpečným brejkům .Rozhodnutí přišlo ve 35.minutě , kdy domácí hráč Vašek vstřelil během jedné minuty 2 branky .
Ve 37.minutě snížil Slavík na 3:1 , ale za minutu navýšil Kraus na 4:1 . V téže minutě prošel hostující Slavík přes tři domácí hráče a uzavřel na konečných 4:2.