ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. kolo
03.11.2018 17:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - Amor Vyškov 4:1
03.11.2018 18:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Amor Vyškov - Šakalí hněv Moravská Třebová 1:4
03.11.2018 19:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:2
03.11.2018 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 1:2
03.11.2018 18:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha 2:0
03.11.2018 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 1:1
03.11.2018 16:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno 3:1
03.11.2018 17:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
03.11.2018 18:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1

2. kolo
10.11.2018 17:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička 1:3
10.11.2018 18:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha  0:1
10.11.2018 19:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha  4:0
17.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - SK SICO SC Jilemnice 1:4
17.11.2018 19:00  SH Vyškov  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno 0:3
17.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - FK Adria Kladno 4:2
10.11.2018 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 1:0
10.11.2018 20:00  SH Mohelnice  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1
10.11.2018 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní 8:1

3. kolo
24.11.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín 3:2
24.11.2018 17:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín 2:5
24.11.2018 18:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 3:3
24.11.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2
24.11.2018 19:00  SH Radotin  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:0
24.11.2018 20:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička 3:5
24.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - AC Sparta Praha 2:1
24.11.2018 19:00  SH Vyškov  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha  1:1
24.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - CHEMCOMEX Praha  0:4

4. kolo
01.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín 3:2
01.12.2018 19:00  SH Radotin  Futsal Zlín - FK Adria Kladno 1:4
01.12.2018 20:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Kladno 2:0
01.12.2018 17:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 0:1
01.12.2018 18:00  SH Český Krumlov  VPS NOVABRIK Polička - Amor Vyškov 2:0
01.12.2018 19:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - Amor Vyškov 4:1
01.12.2018 19:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:0
01.12.2018 20:00  SH Slavia Praha  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice 1:1
01.12.2018 21:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice 6:1

5. kolo
08.12.2018 15:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Amor Vyškov 5:2
08.12.2018 16:00  SH Mohelnice  Amor Vyškov - Futsal Zlín 2:1
08.12.2018 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín 3:4
08.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 0:5
08.12.2018 17:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:4
08.12.2018 18:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice 7:3
08.12.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha  1:3
08.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  1:1
08.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno 1:2

6. kolo
15.12.2018 16:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín 1:2
15.12.2018 17:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín 2:1
15.12.2018 18:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 2:3
15.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Amor Vyškov 7:0
15.12.2018 17:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - Amor Vyškov 4:3
15.12.2018 18:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice 3:3
15.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:3
15.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2
15.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha 5:4

7. kolo
12.01.2019 17:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice 5:1
12.01.2019 18:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice 5:2
12.01.2019 19:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 4:2
12.01.2019 14:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno 0:1
12.01.2019 15:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno 2:4
12.01.2019 16:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička 2:2
12.01.2019 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Amor Vyškov 5:1
12.01.2019 19:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Amor Vyškov 4:2
12.01.2019 20:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 4:1

8. kolo
19.01.2019 13:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 4:1
19.01.2019 14:00  SH Kladno  Futsal Zlín - AC Sparta Praha 1:3
19.01.2019 15:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - AC Sparta Praha 2:4
05.01.2019 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - VPS NOVABRIK Polička 2:3
05.01.2019 19:00  SH Vyškov  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
05.01.2019 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - BOMBARĎÁCI Větřní 6:1
19.01.2019 18:00  SH Radotin  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha  1:8
19.01.2019 19:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:6
19.01.2019 20:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha  0:6




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: