ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Informace ze sálového fotbalu - futsalu v jižních Čechách .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Play-off CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

Čtvrtfinále
09.02.2019 17:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 4:0
09.02.2019 19.00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 6:0
09.02.2019 19:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 7:3
10.02.2019 16.00   SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 7:2
16.02.2019 15:30  SH České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  0:1
16.02.2019 17.00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:4
16.02.2019 18:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 5:3
16.02.2019 16:00  Městská SH Otrokovice  Futsal Zlín - FK Adria Kladno 6:1
23.02.2019 20:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:2
23.02.2019 17:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 4:3

Semifinále
02.03.2019 13:00  Městská SH Otrokovice  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno 6:0
02.03.2019 14:45  Městská SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 4:2
02.03.2019 16:30  Městská SH Otrokovice  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha  1:3
02.03.2019 18:30  Městská SH Otrokovice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 2:1
02.03.2019 20:00  Městská SH Otrokovice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:0

O 3. místo
03.03.2019 11.00  Městská SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno 2:1

Finále
03.03.2019 13.00  Městská SH Otrokovice  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 4:1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: