ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Mistrovství Evropy v roce 1992 v Portugalsku se Češi nezúčastnili .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2019/2020 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. kolo
09.11.2019 18:00  SH Mohelnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 0:1
09.11.2019 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice 4:2
09.11.2019 20:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička 5:2
09.11.2019 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín 2:5
09.11.2019 17:00  SH Český Krumlov  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha  0:4
09.11.2019 18:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno 5:2
09.11.2019 19:00  SH Český Krumlov  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha  1:1
09.11.2019 20:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha 1:3

2. kolo
23.11.2019 17:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:0
23.11.2019 18:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:1
23.11.2019 19:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín 2:4
23.11.2019 20:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín 2:3
23.11.2019 15:00  SH Zruč nad Sázavou  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice 2:0
23.11.2019 16:00  SH Zruč nad Sázavou  FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice 5:3
23.11.2019 17:00  SH Zruč nad Sázavou  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 3:2
23.11.2019 18:00  SH Zruč nad Sázavou  FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička 1:2

3. kolo
30.11.2019 18:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:3
30.11.2019 19:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová 1:2
30.11.2019 20:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín 5:2
30.11.2019 21:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 4:5
30.11.2019 16:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 1:2
30.11.2019 17:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha 1:3
30.11.2019 18:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 4:0
30.11.2019 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 2:4

4. kolo
14.12.2019 13:00  SH Mohelnice  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín 3:7
14.12.2019 14:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 5:2
14.12.2019 15:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:6
14.12.2019 16:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:2
14.12.2019 17:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní 1:1
14.12.2019 18:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 6:2
14.12.2019 19:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Kladno 4:2
14.12.2019 20:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 2:1

5. kolo
05.01.2020 14:00  SH Datart Zlín  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 1:0
05.01.2020 15:00  SH Datart Zlín  Futsal Zlín - AC Sparta Praha 5:2
05.01.2020 16:00  SH Datart Zlín  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní 5:5
05.01.2020 17:00  SH Datart Zlín  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 1:1
04.01.2020 15:00  SH Mohelnice  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno 5:1
04.01.2020 16:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno 8:0
04.01.2020 17:00  SH Mohelnice  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha  4:6
04.01.2020 18:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha  3:3

6. kolo
11.01.2020 16:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha  1:4
11.01.2020 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha  2:4
11.01.2020 18:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - FK Adria Kladno 2:2
11.01.2020 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno 2:3
11.01.2020 16:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 3:3
11.01.2020 17:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice 3:2
11.01.2020 18:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:2
11.01.2020 19:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice 4:0

7. kolo
25.01.2020 10:00  SH Datart Zlín  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:5
25.01.2020 11:00  SH Datart Zlín  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice 2:2
25.01.2020 12:00  SH Datart Zlín  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička 1:5
25.01.2020 13:00  SH Datart Zlín  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín 4:2
25.01.2020 17:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  1:7
25.01.2020 18:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
25.01.2020 19:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno 3:2
25.01.2020 20:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - AC Sparta Praha 1:4




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: