ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z historie ME hráčů do 21 let - Ze španělského Ripoll si v roce 2011 Češi přivezli bronz .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2014/2015 / Dlouhodobá část CL 2014/2015

[Zpět]

Tabulka střelců
poř. jméno družstvobranky
1 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno  16
2 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno  14
2 Slavík Tomáš FK Adria Nový Bor  14
3 Kovář Jiří SMR Plus Zlín  11
4 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha  9
4 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín  9
4 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha  9
5 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno  8
6 Chvíla Jan SMR Plus Zlín  7
6 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín  7
6 Ulman Tomáš SMR Plus Zlín  7
7 Cieslar Josef GIOIA B2Balance Brno  6
7 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  6
7 Kovář Miroslav st. VPS NOVABRIK Polička  6
7 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno  6
7 Valla Michal FC Družba Vysoké Mýto  6
8 Levčík Patrik GIOIA B2Balance Brno  5
8 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička  5
8 Sop Martin CHEMCOMEX Praha  5
8 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice  5
8 Svoboda Milan GIOIA B2Balance Brno  5
8 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha  5
9 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha  4
9 Bureš Jiří FC Družba Vysoké Mýto  4
9 Kaválek Martin FK Adria Nový Bor  4
9 Kuchta Jan FC Družba Vysoké Mýto  4
9 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička  4
9 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička  4
9 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní  4
9 Světlík Ivo SMR Plus Zlín  4
9 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha  4
10 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno  3
10 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha  3
10 Kuchárik Michal CHEMCOMEX Praha  3
10 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto  3
10 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička  3
10 Wagner Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  3
11 Abrhám Tomáš FK Adria Nový Bor  2
11 Babouček Jiří BOMBARĎÁCI Větřní  2
11 Blabla Petr CHEMCOMEX Praha  2
11 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní  2
11 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní  2
11 Caizl Pavel FK Adria Nový Bor  2
11 Fišar Tomáš SK SICO SC Jilemnice  2
11 Hafenrichter Pavel FK Adria Nový Bor  2
11 Helešic Adam SMR Plus Zlín  2
11 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha  2
11 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička  2
11 Kamas Michal CHEMCOMEX Praha  2
11 Kostka David SMR Plus Zlín  2
11 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice  2
11 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička  2
11 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice  2
11 Paulů David SK SICO SC Jilemnice  2
11 Presl David GIOIA B2Balance Brno  2
11 Pulkert Ondřej CHEMCOMEX Praha  2
11 Slobodian Rostislav SMR Plus Zlín  2
11 Smolík Jaroslav SK SICO SC Jilemnice  2
11 Urbanec Jakub SK SICO SC Jilemnice  2
11 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha  2
11 Šavelka David FC Družba Vysoké Mýto  2
12 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní  1
12 Chán Josef FK Adria Nový Bor  1
12 Dostál Ondřej FC Družba Vysoké Mýto  1
12 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto  1
12 Hnilo Tomáš SMR Plus Zlín  1
12 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto  1
12 Jaroš Jan SK SICO SC Jilemnice  1
12 Jaráb Michal FK Adria Nový Bor  1
12 Kloubek Tomáš FK Adria Nový Bor  1
12 Komárek Lukáš FC Družba Vysoké Mýto  1
12 Kroh Jaroslav FK Adria Nový Bor  1
12 Kutra Lukáš SMR Plus Zlín  1
12 Kutra Tomáš SMR Plus Zlín  1
12 Lebeda Michael FC Družba Vysoké Mýto  1
12 Macko David GIOIA B2Balance Brno  1
12 Moučka Petr FK Adria Nový Bor  1
12 Muláček Lukáš FK Adria Nový Bor  1
12 Panýr Jaroslav SK SICO SC Jilemnice  1
12 Rada David CHEMCOMEX Praha  1
12 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička  1
12 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní  1
12 Štorc David FK Adria Nový Bor  1
12 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička  1



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: