ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Belgický pohár v sálovém fotbalu již zná svůj los .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2016/2017 / Základní část

[Zpět]

Tabulka střelců
poř. jméno družstvobranky
1 Poul Tomáš VPS NOVABRIK Polička  13
2 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín  12
3 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní  11
3 Kaválek Martin FK Adria Dobříč  11
4 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha  10
5 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha  9
5 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička  9
6 Kovář Miroslav st. VPS NOVABRIK Polička  8
6 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička  8
7 Talaš Jan SMR Plus Zlín  7
8 Bellada Václav AC Sparta Praha  6
8 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha  6
8 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  6
8 Matocha Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  6
8 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice  6
8 Tomek Jiří AC Sparta Praha  6
9 Caizl Pavel FK Adria Dobříč  5
9 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha  5
9 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička  5
9 Kříž Radek AC Sparta Praha  5
9 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová  5
9 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička  5
9 Štefančik Ondřej AC Sparta Praha  5
10 Abrhám Tomáš FK Adria Dobříč  4
10 Beneš Pavel AC Sparta Praha  4
10 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín  4
10 Kamas Michal CHEMCOMEX Praha  4
10 Kostka David SMR Plus Zlín  4
10 Křepelka Václav SMR Plus Zlín  4
10 Murin Ondřej Šakalí hněv Moravská Třebová  4
10 Nedvěd Dominik AC Sparta Praha  4
10 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní  4
10 Vošta Štěpán AC Sparta Praha  4
10 Zdržálek Dominik Šakalí hněv Moravská Třebová  4
10 Šnorbert Martin SK SICO SC Jilemnice  4
11 Barcuch Vlastimil SMR Plus Zlín  3
11 Brádle Lukáš SK SICO SC Jilemnice  3
11 Janík Luboš SMR Plus Zlín  3
11 Jurčík Tomáš AC Sparta Praha  3
11 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice  3
11 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička  3
11 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička  3
11 Okrouhlý Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  3
11 Paulů David SK SICO SC Jilemnice  3
11 Sedláček Michal Šakalí hněv Moravská Třebová  3
11 Ulman Tomáš SMR Plus Zlín  3
11 Vobořil Tomáš CHEMCOMEX Praha  3
11 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní  3
11 Zapletal Jakub SMR Plus Zlín  3
11 Širůček Adam Šakalí hněv Moravská Třebová  3
11 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha  3
12 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní  2
12 Chvíla Jan SMR Plus Zlín  2
12 Jaráb Michal FK Adria Dobříč  2
12 Koubek Martin CHEMCOMEX Praha  2
12 Koutensky Lukáš AC Sparta Praha  2
12 Kovář Jiří SMR Plus Zlín  2
12 Müller Kamil Šakalí hněv Moravská Třebová  2
12 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička  2
12 Nohýnek Stanislav FK Adria Dobříč  2
12 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní  2
12 Sop Martin CHEMCOMEX Praha  2
12 Spálenský Jan Šakalí hněv Moravská Třebová  2
12 Svoboda Martin BOMBARĎÁCI Větřní  2
12 Vančura Martin Šakalí hněv Moravská Třebová  2
12 Vašek Ota SK SICO SC Jilemnice  2
13 Blabla Petr CHEMCOMEX Praha  1
13 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní  1
13 Brychta Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová  1
13 Cába Petr BOMBARĎÁCI Větřní  1
13 Fujdiar Josef FK Adria Dobříč  1
13 Halbich Ondřej AC Sparta Praha  1
13 Kuchárik Michal CHEMCOMEX Praha  1
13 Liška Martin SK SICO SC Jilemnice  1
13 Minha David AC Sparta Praha  1
13 Nachtigal Lukáš FK Adria Dobříč  1
13 Růžička Jiří FK Adria Dobříč  1
13 Slováček Jakub VPS NOVABRIK Polička  1
13 Staněk Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová  1
13 Tomčík Milan SK SICO SC Jilemnice  1
13 Vašíček Tomáš SK SICO SC Jilemnice  1
13 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha  1
13 Švec František VPS NOVABRIK Polička  1



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: