ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Delegace rozhodčích a delegátů na 3.čtvrtfinále PLAY-OFF FUTSAL ligy – CL SF 24.2.2018 .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2017/2018 / Zakladní část CL

[Zpět]

Tabulka střelců
poř. jméno družstvobranky
1 Haloda Tomáš Futsal Zlín  17
2 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha  9
2 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha  9
3 Chvíla Jan Futsal Zlín  8
3 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha  8
3 Kocourek Dominik CHEMCOMEX Praha  8
3 Kostka David Futsal Zlín  8
3 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní  8
3 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice  8
3 Ulman Tomáš Futsal Zlín  8
4 Kovář Jiří Futsal Zlín  7
5 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní  6
5 Marák Jan Šakalí hněv Moravská Třebová  6
5 Sedláček Michal Šakalí hněv Moravská Třebová  6
5 Sop Martin CHEMCOMEX Praha  6
6 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha  5
6 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní  5
6 Gutheis Petr BOMBARĎÁCI Větřní  5
6 Kovář Miroslav ml. VPS NOVABRIK Polička  5
6 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice  5
6 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička  5
6 Poul Tomáš VPS NOVABRIK Polička  5
6 Širůček Adam Šakalí hněv Moravská Třebová  5
7 Brádle Lukáš SK SICO SC Jilemnice  4
7 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  4
7 Hřebačka Jan Futsal Zlín  4
7 Julina Zdeněk Futsal Zlín  4
7 Koutensky Lukáš AC Sparta Praha  4
7 Matocha Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  4
7 Ohnsong Vít BOMBARĎÁCI Větřní  4
7 Pícha Karel BOMBARĎÁCI Větřní  4
7 Talaš Jan Futsal Zlín  4
7 Vančura Martin Šakalí hněv Moravská Třebová  4
7 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička  4
7 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní  4
7 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha  4
8 Kamenčák Radim Futsal Zlín  3
8 Křepelka Václav Futsal Zlín  3
8 Lošťák David Šakalí hněv Moravská Třebová  3
8 Rada David CHEMCOMEX Praha  3
8 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha  3
8 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní  3
8 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička  3
8 Svoboda Martin BOMBARĎÁCI Větřní  3
8 Štaffa Jaromír Šakalí hněv Moravská Třebová  3
9 Bejbl Jan FK Adria Dobříč  2
9 Bellada Václav AC Sparta Praha  2
9 Doležal Jiří CHEMCOMEX Praha  2
9 Houdek Martin FK Adria Dobříč  2
9 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička  2
9 Kaválek Martin FK Adria Dobříč  2
9 Kobr Jiří SK SICO SC Jilemnice  2
9 Koláček Vít AC Sparta Praha  2
9 Lamac Filip CHEMCOMEX Praha  2
9 Nedvěd Dominik AC Sparta Praha  2
9 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová  2
9 Protivínský Karel AC Sparta Praha  2
9 Slováček Jakub VPS NOVABRIK Polička  2
9 Studený Filip Šakalí hněv Moravská Třebová  2
9 Vošta Štěpán AC Sparta Praha  2
9 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha  2
9 Šnorbert Martin SK SICO SC Jilemnice  2
9 Štefančik Ondřej AC Sparta Praha  2
9 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička  2
10 Abrhám Tomáš FK Adria Dobříč  1
10 Andrle Adam VPS NOVABRIK Polička  1
10 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní  1
10 Homer Milan BOMBARĎÁCI Větřní  1
10 Kahaja Daniel Futsal Zlín  1
10 Kališ Jan BOMBARĎÁCI Větřní  1
10 Kučera Ondřej Futsal Zlín  1
10 Kříž Radek AC Sparta Praha  1
10 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice  1
10 Minha David AC Sparta Praha  1
10 Müller Kamil Šakalí hněv Moravská Třebová  1
10 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička  1
10 Paulů David SK SICO SC Jilemnice  1
10 Smolen David BOMBARĎÁCI Větřní  1
10 Tomek Jiří AC Sparta Praha  1
10 Vašek Ota SK SICO SC Jilemnice  1
10 Vraspír Kryštof VPS NOVABRIK Polička  1
10 Výborný Filip CHEMCOMEX Praha  1
10 Říha Frantíšek BOMBARĎÁCI Větřní  1



Celostátní liga 2017/18
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
1. Futsal Zlín   35
2. CHEMCOMEX Praha    30
3. VPS NOVABRIK Polička   29
4. BOMBARĎÁCI Větřní   21
5. AC Sparta Praha   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. SK SICO SC Jilemnice   13
8. FK Adria Dobříč   1

Play Off:

Semifinále:
Zlín - CF3 0:0
Chemcomex - Policka 0:0
CF3 - Zlín 0:0
Policka - Chemcomex 0:0
Ctvrfinále:
SICO - Chemcomex 1:6 (z 0:2)
Sakali - Policka 1:5 (z 0:2)
Sparta - Vetrni 2:3 (z 1:1)
Výsledky ...
Střelci ...


Ceský pohár 2017/18
Skupina A
Skupina B.
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: