ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky sobotních třetích rozhodujících utkání čtvrtfinále play off .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

Tabulka střelců
poř. jméno družstvobranky
1 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice  13
2 Matocha Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  11
2 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní  11
3 Haloda Tomáš Futsal Zlín  10
4 Kaválek Martin FK Adria Kladno  9
4 Kolaček Vít AC Sparta Praha  9
4 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička  9
4 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha  9
4 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice  9
5 Mužík Jakub VPS NOVABRIK Polička  8
5 Zapletal Petr CHEMCOMEX Praha  8
5 Ševčík Milan Amor Vyškov  8
6 Abrhám Tomáš FK Adria Kladno  7
6 Julina Zdeněk Futsal Zlín  7
6 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička  7
7 Chvíla Jan Futsal Zlín  6
7 Minha David AC Sparta Praha  6
7 Novotný Václav Šakalí hněv Moravská Třebová  6
7 Sop Martin CHEMCOMEX Praha  6
7 Vobořil Tomáš FK Adria Kladno  6
7 Vošta Štěpán AC Sparta Praha  6
8 Bužík Leo CHEMCOMEX Praha  5
8 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní  5
8 Gutheis Petr BOMBARĎÁCI Větřní  5
8 Kahaja Daniel Futsal Zlín  5
8 Lošťák David Šakalí hněv Moravská Třebová  5
8 Nedvěd Dominik AC Sparta Praha  5
8 Poul Tomáš VPS NOVABRIK Polička  5
8 Sečkař Michael Amor Vyškov  5
9 Caizl Pavel FK Adria Kladno  4
9 Krpata Jan FK Adria Kladno  4
9 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice  4
9 Nitschneider Martin Amor Vyškov  4
9 Ohanyan Gevorg Amor Vyškov  4
9 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní  4
9 Tomaides Patrik AC Sparta Praha  4
9 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha  4
9 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha  4
9 Šnorbert Martin SK SICO SC Jilemnice  4
9 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha  4
10 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha  3
10 Doležal Jiří CHEMCOMEX Praha  3
10 Fialka Tomáš Amor Vyškov  3
10 Grznárik Jakub CHEMCOMEX Praha  3
10 Jurčík Tomáš AC Sparta Praha  3
10 Kovář Jiří Futsal Zlín  3
10 Marič Matěj AC Sparta Praha  3
10 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička  3
10 Zapletal Jakub Futsal Zlín  3
10 Širůček Adam Šakalí hněv Moravská Třebová  3
11 Bejbl Jan FK Adria Kladno  2
11 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní  2
11 Cenek Čeněk Šakalí hněv Moravská Třebová  2
11 Fujdiar Josef FK Adria Kladno  2
11 Golovko Cyril AC Sparta Praha  2
11 Havlíček Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  2
11 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha  2
11 Holík Tomáš "B" Futsal Zlín  2
11 Jarosz Filip SK SICO SC Jilemnice  2
11 Kamenčák Radim "B" Futsal Zlín  2
11 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička  2
11 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička  2
11 Okrouhlý Marek Šakalí hněv Moravská Třebová  2
11 Paulů David SK SICO SC Jilemnice  2
11 Polák Jakub AC Sparta Praha  2
11 Prokeš Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová  2
11 Pícha Karel BOMBARĎÁCI Větřní  2
11 Stejskal Pavel FK Adria Kladno  2
11 Tomek Jiří AC Sparta Praha  2
11 Velev Matěj "B" Futsal Zlín  2
11 Vykydal David Šakalí hněv Moravská Třebová  2
12 Andrle Adam VPS NOVABRIK Polička  1
12 Bednář Jan Šakalí hněv Moravská Třebová  1
12 Bláha Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová  1
12 Brožek Daniel FK Adria Kladno  1
12 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní  1
12 Fujdiar Josef FK Adria Kladno  1
12 Grim Jaromír Amor Vyškov  1
12 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice  1
12 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička  1
12 Kališ Jan BOMBARĎÁCI Větřní  1
12 Macko David AC Sparta Praha  1
12 Marák Jan Šakalí hněv Moravská Třebová  1
12 Novák Lukáš Amor Vyškov  1
12 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová  1
12 Ohnsorg Vít BOMBARĎÁCI Větřní  1
12 Palla Sebastian Amor Vyškov  1
12 Silný Jan Futsal Zlín  1
12 Slánský Pavel AC Sparta Praha  1
12 Světlík Ivo Futsal Zlín  1
12 Tichý Pavel Amor Vyškov  1
12 Vašek Ota SK SICO SC Jilemnice  1
12 Vlk Adam Amor Vyškov  1
12 Václavek Petr Šakalí hněv Moravská Třebová  1
12 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička  1
12 Černý Aleš BOMBARĎÁCI Větřní  1



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: