ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rusko slaví první historickou výhru na Světových hrách ICAS .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2013/2014 / Dlouhodobá základní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. a 2. kolo
26.10.2013 10:30  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - SMR Plus Zlín 6:4
26.10.2013 11:35  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - GIOIA B2Balance Brno 2:7
26.10.2013 12:30  SH Slavičín  SMR Plus Zlín - SC Premium Stonava 0:4
26.10.2013 13:35  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - SC Premium Stonava 5:4
26.10.2013 16:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 0:3
26.10.2013 17:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FC Družba Vysoké Mýto 2:1
26.10.2013 14:00  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Nový Bor 2:1
26.10.2013 15:05  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1

3. a 4. kolo
02.11.2013 11:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - CHEMCOMEX Praha 0:4
02.11.2013 12:05  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - CHEMCOMEX Praha 2:1
02.11.2013 13:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - FK Adria Nový Bor 1:4
02.11.2013 14:05  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - FK Adria Nový Bor 1:3
02.11.2013 17:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - SK Jerevan Slavičín 3:0
02.11.2013 18:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK Jerevan Slavičín 13:0
02.11.2013 19:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - GIOIA B2Balance Brno 2:5
02.11.2013 20:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - GIOIA B2Balance Brno 5:5
02.11.2013 18:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 4:2

5. a 6. kolo
09.11.2013 19:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SK Jerevan Slavičín 5:2
09.11.2013 21:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - GIOIA B2Balance Brno 1:6
09.11.2013 15:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - VPS NOVABRIK Polička 1:4
09.11.2013 16:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 4:2
09.11.2013 17:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - FC Družba Vysoké Mýto 4:1
09.11.2013 18:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - FC Družba Vysoké Mýto 1:0
10.11.2013 13:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SMR Plus Zlín 1:2
10.11.2013 14:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - SC Premium Stonava 1:4

7. a 8. kolo
16.11.2013 16:00  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - CHEMCOMEX Praha 1:2
16.11.2013 17:05  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - CHEMCOMEX Praha 2:5
16.11.2013 18:00  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - FK Adria Nový Bor 3:3
16.11.2013 19:05  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - FK Adria Nový Bor 2:1
16.11.2013 12:00  SH Dvůr Králové  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SMR Plus Zlín 1:3
16.11.2013 14:20  SH Dvůr Králové  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - SC Premium Stonava 1:4
16.11.2013 17:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 5:0
16.11.2013 18:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - BOMBARĎÁCI Větřní 1:2

9. a 10. kolo
23.11.2013 17:00  SH Havířov  SMR Plus Zlín - VPS NOVABRIK Polička 0:2
23.11.2013 18:05  SH Havířov  SC Premium Stonava - VPS NOVABRIK Polička 1:3
23.11.2013 19:00  SH Havířov  SMR Plus Zlín - FC Družba Vysoké Mýto 6:1
23.11.2013 20:05  SH Havířov  SC Premium Stonava - FC Družba Vysoké Mýto 2:0
23.11.2013 15:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 5:0
23.11.2013 16:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 5:2
23.11.2013 18:00  SH Na Stromovce České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK Jerevan Slavičín 3:1
23.11.2013 19:05  SH Na Stromovce České Budějovice  BOMBARĎÁCI Větřní - GIOIA B2Balance Brno 1:3

11. a 12. kolo
14.12.2013 17:00  SH EURONICS Zlín  GIOIA B2Balance Brno - SC Premium Stonava 4:1
14.12.2013 17:55  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - SK Jerevan Slavičín 6:2
14.12.2013 19:00  SH EURONICS Zlín  SC Premium Stonava - SK Jerevan Slavičín 3:0
14.12.2013 19:55  SH EURONICS Zlín  SMR Plus Zlín - GIOIA B2Balance Brno 3:6
14.12.2013 15:55  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:2
14.12.2013 17:55  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - FC Družba Vysoké Mýto 3:1
14.12.2013 16:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Nový Bor 0:2
14.12.2013 17:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha 2:5

13. a 14. kolo
21.12.2013 15:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SC Premium Stonava 3:1
21.12.2013 16:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SC Premium Stonava 0:3
21.12.2013 17:30  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SMR Plus Zlín 5:0
21.12.2013 18:35  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SMR Plus Zlín 3:1
21.12.2013 11:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - FC Družba Vysoké Mýto 3:2
21.12.2013 12:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - FC Družba Vysoké Mýto 3:0
21.12.2013 13:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - VPS NOVABRIK Polička 4:0
21.12.2013 14:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - VPS NOVABRIK Polička 4:3
21.12.2013 16:05  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 6:2

15. a 16. kolo
04.01.2014 19:00  SH Slavičín  GIOIA B2Balance Brno - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 3:3
04.01.2014 20:05  SH Slavičín  SK Jerevan Slavičín - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 3:1
04.01.2014 16:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - FK Adria Nový Bor 0:2
04.01.2014 17:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Nový Bor 2:2
04.01.2014 18:00  SH Polička  FC Družba Vysoké Mýto - CHEMCOMEX Praha 3:6
04.01.2014 19:05  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha 4:3
04.01.2014 11:00  SC Radostova Luhačovice  SC Premium Stonava - BOMBARĎÁCI Větřní 1:1
04.01.2014 12:05  SC Radostova Luhačovice  SMR Plus Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2

17. a 18. kolo
11.01.2014 15:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - GIOIA B2Balance Brno 4:1
11.01.2014 16:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - GIOIA B2Balance Brno 3:3
11.01.2014 17:30  SH Radotín  CHEMCOMEX Praha - SK Jerevan Slavičín 9:2
11.01.2014 18:35  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - SK Jerevan Slavičín 7:1
11.01.2014 17:30  SH Horní Suchá  SMR Plus Zlín - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 2:2
11.01.2014 20:35  SH Horní Suchá  SC Premium Stonava - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 0:1
12.01.2014 14:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FC Družba Vysoké Mýto 3:2
12.01.2014 15:05  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 1:1

19. a 20. kolo
26.01.2014 14:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SC Premium Stonava 2:3
26.01.2014 15:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - SC Premium Stonava 1:3
26.01.2014 16:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SMR Plus Zlín 6:4
26.01.2014 17:05  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - SMR Plus Zlín 2:8
25.01.2014 15:00  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - FK Adria Nový Bor 4:2
25.01.2014 16:00  SH Jilemnice  SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - CHEMCOMEX Praha 1:7
25.01.2014 15:30  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - BOMBARĎÁCI Větřní 2:7
25.01.2014 16:35  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1

20. a 21. kolo
01.02.2014 17:30  SH Pohořelice  SC Premium Stonava - SMR Plus Zlín 3:2
01.02.2014 18:25  SH Pohořelice  GIOIA B2Balance Brno - SK Jerevan Slavičín 6:2
01.02.2014 19:30  SH Pohořelice  SK Jerevan Slavičín - SMR Plus Zlín 2:8
01.02.2014 20:25  SH Pohořelice  SC Premium Stonava - GIOIA B2Balance Brno 1:3
01.02.2014 17:00  SH Vysoké Mýto  FC Družba Vysoké Mýto - VPS NOVABRIK Polička 1:5
01.02.2014 18:00  SH Vysoké Mýto  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 2:2
01.02.2014 18:00  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - CHEMCOMEX Praha 1:8
01.02.2014 19:05  SH Radotín  FK Adria Nový Bor - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: