ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Králem střelců na Zlínsku je skaštický Zdeněk Konečník .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2016/2017 / Základní část

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. a 2. kolo
05.11.2016 17:00  Euronics Zlin  Šakalí hněv Moravská Třebová - SMR Plus Zlín 2:3
05.11.2016 18:00  Euronics Zlin  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 2:1
05.11.2016 19:00  Euronics Zlin  SMR Plus Zlín - VPS NOVABRIK Polička 1:3
05.11.2016 20:00  Euronics Zlin  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice 7:5
05.11.2016 17:00  SH Radotin  FK Adria Dobříč - BOMBARĎÁCI Větřní 2:0
05.11.2016 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha  1:5
05.11.2016 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha 4:1
05.11.2016 20:00  SH Radotin  FK Adria Dobříč - CHEMCOMEX Praha  1:2

3. a 4. kolo
19.11.2016 18:00  SH Otrokovice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Dobříč 0:4
19.11.2016 19:00  SH Otrokovice  SMR Plus Zlín - FK Adria Dobříč 4:0
19.11.2016 20:00  SH Otrokovice  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní 1:1
19.11.2016 21:00  SH Otrokovice  SMR Plus Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1
19.11.2016 16:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 0:1
19.11.2016 17:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha 2:4
19.11.2016 18:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha  5:1
19.11.2016 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha  0:4

5. a 6. kolo
03.12.2016 17:30  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:2
03.12.2016 18:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:1
03.12.2016 19:30  SH Radotin  AC Sparta Praha - SMR Plus Zlín 0:4
03.12.2016 20:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - SMR Plus Zlín 0:1
03.12.2016 16:00  SH Polička  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice 2:0
03.12.2016 17:00  SH Polička  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 1:8
03.12.2016 18:00  SH Polička  FK Adria Dobříč - SK SICO SC Jilemnice 4:3
03.12.2016 19:00  SH Polička  FK Adria Dobříč - VPS NOVABRIK Polička 0:7

7. a 8. kolo
17.12.2016 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - SMR Plus Zlín 1:2
17.12.2016 17:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:2
17.12.2016 18:00  SH Jilemnice  SMR Plus Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:2
17.12.2016 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:4
17.12.2016 15:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 3:0
17.12.2016 16:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Dobříč 4:1
17.12.2016 17:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Dobříč 8:2
17.12.2016 18:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 3:2

9. a 10. kolo
07.01.2017 10:00  Euronics Zlin  FK Adria Dobříč - Šakalí hněv Moravská Třebová 7:7
07.01.2017 11:00  Euronics Zlin  FK Adria Dobříč - SMR Plus Zlín 0:2
07.01.2017 12:00  Euronics Zlin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová 0:5
07.01.2017 13:00  Euronics Zlin  BOMBARĎÁCI Větřní - SMR Plus Zlín 1:14
07.01.2017 18:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice 8:0
07.01.2017 19:30  SH Radotin  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice 5:1
07.01.2017 20:30  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:0
07.01.2017 21:30  SH Radotin  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 0:5

11. a 12. kolo
14.01.2017 10:00  SH Mohelnice  SMR Plus Zlín - CHEMCOMEX Praha  0:2
14.01.2017 11:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha  1:2
14.01.2017 12:00  SH Mohelnice  SMR Plus Zlín - AC Sparta Praha 1:1
14.01.2017 13:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 0:1
14.01.2017 16:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 3:4
14.01.2017 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 4:2
14.01.2017 18:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Dobříč 1:2
14.01.2017 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Dobříč 10:0

13. a 14. kolo
21.01.2017 13:00  SH Litomyšl  VPS NOVABRIK Polička - SMR Plus Zlín 2:4
21.01.2017 14:00  SH Litomyšl  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2
21.01.2017 15:00  SH Litomyšl  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička 4:3
21.01.2017 16:00  SH Litomyšl  SMR Plus Zlín - SK SICO SC Jilemnice 3:4
21.01.2017 17:00  SH Český Krumlov  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 3:6
21.01.2017 18:00  SH Český Krumlov  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Dobříč 6:1
21.01.2017 19:00  SH Český Krumlov  FK Adria Dobříč - AC Sparta Praha 3:13
21.01.2017 20:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  2:6




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: