ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Největší hvězdou v duelech Argentiny a Kolumbie bude John Jairo Pinilla .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2017/2018 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. a 2. kolo
18.11.2017 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín 4:5
18.11.2017 18:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 3:1
18.11.2017 19:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička 2:1
18.11.2017 20:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice 5:3
18.11.2017 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha  1:3
18.11.2017 19:00  SH Radotin  FK Adria Dobříč - BOMBARĎÁCI Větřní 0:15
18.11.2017 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha 2:0
18.11.2017 21:00  SH Radotin  FK Adria Dobříč - CHEMCOMEX Praha  0:13

3. a 4. kolo
11.11.2017 10:00  SH Otrokovice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Dobříč 7:1
11.11.2017 11:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - FK Adria Dobříč 16:0
11.11.2017 12:00  SH Otrokovice  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1
11.11.2017 13:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 5:2
11.11.2017 18:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 1:0
11.11.2017 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha 2:3
11.11.2017 20:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha  3:1
11.11.2017 21:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha  1:6

5. a 6. kolo
25.11.2017 18:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:3
25.11.2017 19:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:0
25.11.2017 20:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín 3:1
25.11.2017 21:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín 1:1
25.11.2017 16:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Dobříč 5:0
25.11.2017 17:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Dobříč 5:0
25.11.2017 18:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 4:1
25.11.2017 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 8:3

7. a 8. kolo
02.12.2017 16:00  SH Polička  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:0
02.12.2017 17:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín 4:4
02.12.2017 18:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová 5:1
02.12.2017 19:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 1:1
02.12.2017 11:00  SH Český Krumlov  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 1:2
02.12.2017 12:00  SH Český Krumlov  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 3:5
02.12.2017 13:00  SH Český Krumlov  AC Sparta Praha - FK Adria Dobříč 3:3
02.12.2017 14:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Dobříč 4:0

9. a 10. kolo
17.12.2017 10:00  Euronics Zlin  FK Adria Dobříč - Šakalí hněv Moravská Třebová 1:3
17.12.2017 11:00  Euronics Zlin  FK Adria Dobříč - Futsal Zlín 0:9
17.12.2017 12:00  Euronics Zlin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:2
17.12.2017 13:00  Euronics Zlin  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín 0:7
16.12.2017 15:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice 0:0
16.12.2017 16:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice 5:0
16.12.2017 17:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:1
16.12.2017 18:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:0

11. a 12. kolo
13.01.2018 15:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha  1:3
13.01.2018 16:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha  3:1
13.01.2018 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 2:1
13.01.2018 18:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - AC Sparta Praha 4:1
13.01.2018 16:00  SH Polička  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice 5:0
13.01.2018 17:00  SH Polička  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 1:5
13.01.2018 18:00  SH Polička  FK Adria Dobříč - SK SICO SC Jilemnice 0:5
13.01.2018 19:00  SH Polička  FK Adria Dobříč - VPS NOVABRIK Polička 0:5

13. a 14. kolo
20.01.2018 16:00  SH Otrokovice  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:4
20.01.2018 17:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice 3:0
20.01.2018 18:00  SH Otrokovice  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička 1:5
20.01.2018 19:00  SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín 1:4
20.01.2018 18:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  4:6
20.01.2018 19:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 0:3
20.01.2018 20:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Dobříč 11:1
20.01.2018 21:00  SH Radotin  FK Adria Dobříč - AC Sparta Praha 2:3




Liga Mistru 2018
1. Torpedo Mami   6
2. VPS Novabrik Polička   3
3. Association Futsal Puget   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Volga Saratov   6
2. Soiuz-Energo Bobrijsk   3
3. Association Dracénoise de Futsal - ADF   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Jezidy Rjazan   6
2. CHEMCOMEX Praha   3
3. Lund Futsal   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

Play Off:
Finale:
Volga-Torpedo 0:0 (0:0)
Semifinale:
Policka-Volga 2:4 (1:3)
Chemcomex-Torpedo 2:5 (2:0)
Ctvrtfinale:
Volga-Puget 7:1 (5:0)
Torpedo-Lund 10:0 (3:0)
Jezidy-Policka 2:2 (1:1) pen 3:4
CHEMCOMEX-Bobrijsk 6:4 (4:1)
Vysledky
Strelci

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: