ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání ruského šampionátu .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. kolo
03.11.2018 17:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - Amor Vyškov 4:1
03.11.2018 18:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Amor Vyškov - Šakalí hněv Moravská Třebová 1:4
03.11.2018 19:30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:2
03.11.2018 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice 1:2
03.11.2018 18:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha 2:0
03.11.2018 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha 1:1
03.11.2018 16:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno 3:1
03.11.2018 17:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
03.11.2018 18:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 3:1

2. kolo
10.11.2018 17:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička 1:3
10.11.2018 18:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha  0:1
10.11.2018 19:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha  4:0
17.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - SK SICO SC Jilemnice 1:4
17.11.2018 19:00  SH Vyškov  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno 0:3
17.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - FK Adria Kladno 4:2
10.11.2018 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha 1:0
10.11.2018 20:00  SH Mohelnice  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní 7:1
10.11.2018 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní 8:1

3. kolo
24.11.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín 3:2
24.11.2018 17:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín 2:5
24.11.2018 18:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 3:3
24.11.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2
24.11.2018 19:00  SH Radotin  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:0
24.11.2018 20:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička 3:5
24.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - AC Sparta Praha 2:1
24.11.2018 19:00  SH Vyškov  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha  1:1
24.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - CHEMCOMEX Praha  0:4

4. kolo
01.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín 3:2
01.12.2018 19:00  SH Radotin  Futsal Zlín - FK Adria Kladno 1:4
01.12.2018 20:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Kladno 2:0
01.12.2018 17:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička 0:1
01.12.2018 18:00  SH Český Krumlov  VPS NOVABRIK Polička - Amor Vyškov 2:0
01.12.2018 19:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - Amor Vyškov 4:1
01.12.2018 19:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 3:0
01.12.2018 20:00  SH Slavia Praha  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice 1:1
01.12.2018 21:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice 6:1

5. kolo
08.12.2018 15:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Amor Vyškov 5:2
08.12.2018 16:00  SH Mohelnice  Amor Vyškov - Futsal Zlín 2:1
08.12.2018 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín 3:4
08.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička 0:5
08.12.2018 17:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička 1:4
08.12.2018 18:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice 7:3
08.12.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha  1:3
08.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha  1:1
08.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno 1:2

6. kolo
15.12.2018 16:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín 1:2
15.12.2018 17:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín 2:1
15.12.2018 18:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička 2:3
15.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Amor Vyškov 7:0
15.12.2018 17:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - Amor Vyškov 4:3
15.12.2018 18:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice 3:3
15.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:3
15.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2
15.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha 5:4

7. kolo
12.01.2019 17:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice 5:1
12.01.2019 18:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice 5:2
12.01.2019 19:00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní 4:2
12.01.2019 14:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno 0:1
12.01.2019 15:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno 2:4
12.01.2019 16:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička 2:2
12.01.2019 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Amor Vyškov 5:1
12.01.2019 19:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Amor Vyškov 4:2
12.01.2019 20:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha 4:1

8. kolo
19.01.2019 13:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín 4:1
19.01.2019 14:00  SH Kladno  Futsal Zlín - AC Sparta Praha 1:3
19.01.2019 15:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - AC Sparta Praha 2:4
05.01.2019 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - VPS NOVABRIK Polička 2:3
05.01.2019 19:00  SH Vyškov  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní 2:2
05.01.2019 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - BOMBARĎÁCI Větřní 6:1
19.01.2019 18:00  SH Radotin  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha  1:8
19.01.2019 19:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová 4:6
19.01.2019 20:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha  0:6




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: