ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Na ruském webu najdete statistiky soutěží veteránů a v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. kolo
03.11.2018 17:30  SH Otrokovice  Futsal Zlín - Amor Vyškov
03.11.2018 18:30  SH Otrokovice  Amor Vyškov - Šakalí hněv Moravská Třebová
03.11.2018 19:30  SH Otrokovice  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová
03.11.2018 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice
03.11.2018 18:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha
03.11.2018 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha
03.11.2018 16:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno
03.11.2018 17:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní
03.11.2018 18:00  SH Kladno  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní

2. kolo
10.11.2018 17:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička
10.11.2018 18:00  SH Otrokovice  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha
10.11.2018 19:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha
17.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - SK SICO SC Jilemnice
17.11.2018 19:00  SH Vyškov  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno
17.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - FK Adria Kladno
10.11.2018 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha
10.11.2018 20:00  SH Mohelnice  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní
10.11.2018 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní

3. kolo
24.11.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín
24.11.2018 17:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín
24.11.2018 18:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní
24.11.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová
24.11.2018 19:00  SH Radotin  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová
24.11.2018 20:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička
24.11.2018 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - AC Sparta Praha
24.11.2018 19:00  SH Vyškov  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha
24.11.2018 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - CHEMCOMEX Praha

4. kolo
01.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín
01.12.2018 19:00  SH Radotin  Futsal Zlín - FK Adria Kladno
01.12.2018 20:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Kladno
01.12.2018 17:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička
01.12.2018 18:00  SH Český Krumlov  VPS NOVABRIK Polička - Amor Vyškov
01.12.2018 19:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - Amor Vyškov
01.12.2018 19:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
01.12.2018 20:00  SH Slavia Praha  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice
01.12.2018 21:00  SH Slavia Praha  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice

5. kolo
08.12.2018 15:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Amor Vyškov
08.12.2018 16:00  SH Mohelnice  Amor Vyškov - Futsal Zlín
08.12.2018 17:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín
08.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička
08.12.2018 17:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička
08.12.2018 18:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice
08.12.2018 18:00  SH Radotin  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha
08.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha
08.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno

6. kolo
15.12.2018 16:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín
15.12.2018 17:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín
15.12.2018 18:00  SH Polička  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička
15.12.2018 16:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - Amor Vyškov
15.12.2018 17:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - Amor Vyškov
15.12.2018 18:00  SH Jilemnice  FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice
15.12.2018 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
15.12.2018 19:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová
15.12.2018 20:00  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha

7. kolo
12.01.2019 17:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice
12.01.2019 18:00  SH Otrokovice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice
12.01.2019 19:00  SH Otrokovice  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní
12.01.2019 14:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno
12.01.2019 15:00  SH Mohelnice  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno
12.01.2019 16:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička
12.01.2019 18:00  SH Radotin  AC Sparta Praha - Amor Vyškov
12.01.2019 19:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Amor Vyškov
12.01.2019 20:00  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha

8. kolo
19.01.2019 13:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - Futsal Zlín
19.01.2019 14:00  SH Kladno  Futsal Zlín - AC Sparta Praha
19.01.2019 15:00  SH Kladno  FK Adria Kladno - AC Sparta Praha
05.01.2019 18:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - VPS NOVABRIK Polička
05.01.2019 19:00  SH Vyškov  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní
05.01.2019 20:00  SH Vyškov  Amor Vyškov - BOMBARĎÁCI Větřní
19.01.2019 18:00  SH Radotin  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha
19.01.2019 19:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová
19.01.2019 20:00  SH Radotin  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha




Celostátní liga 2018/19
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. Amor Vyškov   0
7. BOMBARĎÁCI Větřní   0
8. CHEMCOMEX Praha    0
9. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: