ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Reprezentační celek se utká ve čtvrtek ve finále SH s Ruskem .....více v sekci Aktuality


zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2019/2020 / Zakladní část CL

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. kolo
09.11.2019 18:00  SH Mohelnice  SK SICO SC Jilemnice - VPS NOVABRIK Polička
09.11.2019 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - SK SICO SC Jilemnice
09.11.2019 20:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - VPS NOVABRIK Polička
09.11.2019 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - Futsal Zlín
09.11.2019 17:00  SH Český Krumlov  FK Adria Kladno - CHEMCOMEX Praha
09.11.2019 18:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - FK Adria Kladno
09.11.2019 19:00  SH Český Krumlov  AC Sparta Praha - CHEMCOMEX Praha
09.11.2019 20:00  SH Český Krumlov  BOMBARĎÁCI Větřní - AC Sparta Praha

2. kolo
23.11.2019 17:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Šakalí hněv Moravská Třebová
23.11.2019 18:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
23.11.2019 19:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - Futsal Zlín
23.11.2019 20:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - Futsal Zlín
23.11.2019 15:00  SH Zruč nad Sázavou  CHEMCOMEX Praha - SK SICO SC Jilemnice
23.11.2019 16:00  SH Zruč nad Sázavou  FK Adria Kladno - SK SICO SC Jilemnice
23.11.2019 17:00  SH Zruč nad Sázavou  CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička
23.11.2019 18:00  SH Zruč nad Sázavou  FK Adria Kladno - VPS NOVABRIK Polička

3. kolo
30.11.2019 18:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Šakalí hněv Moravská Třebová
30.11.2019 19:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - Šakalí hněv Moravská Třebová
30.11.2019 20:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - Futsal Zlín
30.11.2019 21:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - Futsal Zlín
30.11.2019 16:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - AC Sparta Praha
30.11.2019 17:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - AC Sparta Praha
30.11.2019 18:00  SH Jilemnice  VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní
30.11.2019 19:00  SH Jilemnice  SK SICO SC Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní

4. kolo
14.12.2019 16:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - Futsal Zlín
14.12.2019 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - SK SICO SC Jilemnice
14.12.2019 18:00  SH Polička  Futsal Zlín - Šakalí hněv Moravská Třebová
14.12.2019 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - Šakalí hněv Moravská Třebová
14.12.2019 17:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - BOMBARĎÁCI Větřní
14.12.2019 18:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - BOMBARĎÁCI Větřní
14.12.2019 19:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - FK Adria Kladno
14.12.2019 20:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - AC Sparta Praha

5. kolo
05.01.2020 14:00  Euronics Zlin  Šakalí hněv Moravská Třebová - AC Sparta Praha
05.01.2020 15:00  Euronics Zlin  Futsal Zlín - AC Sparta Praha
05.01.2020 16:00  Euronics Zlin  Šakalí hněv Moravská Třebová - BOMBARĎÁCI Větřní
05.01.2020 17:00  Euronics Zlin  Futsal Zlín - BOMBARĎÁCI Větřní
04.01.2020 16:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - FK Adria Kladno
04.01.2020 17:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - FK Adria Kladno
04.01.2020 18:00  SH Polička  SK SICO SC Jilemnice - CHEMCOMEX Praha
04.01.2020 19:00  SH Polička  VPS NOVABRIK Polička - CHEMCOMEX Praha

6. kolo
11.01.2020 18:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - CHEMCOMEX Praha
11.01.2020 19:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - CHEMCOMEX Praha
11.01.2020 20:00  SH Mohelnice  Futsal Zlín - FK Adria Kladno
11.01.2020 21:00  SH Mohelnice  Šakalí hněv Moravská Třebová - FK Adria Kladno
11.01.2020 16:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - VPS NOVABRIK Polička
11.01.2020 17:00  SH Jilemnice  BOMBARĎÁCI Větřní - SK SICO SC Jilemnice
11.01.2020 18:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - VPS NOVABRIK Polička
11.01.2020 19:00  SH Jilemnice  AC Sparta Praha - SK SICO SC Jilemnice

7. kolo
25.01.2020 10:00  Euronics Zlin  SK SICO SC Jilemnice - Šakalí hněv Moravská Třebová
25.01.2020 11:00  Euronics Zlin  Futsal Zlín - SK SICO SC Jilemnice
25.01.2020 12:00  Euronics Zlin  Šakalí hněv Moravská Třebová - VPS NOVABRIK Polička
25.01.2020 13:00  Euronics Zlin  VPS NOVABRIK Polička - Futsal Zlín
25.01.2020 17:15  SH Radotin  BOMBARĎÁCI Větřní - CHEMCOMEX Praha
25.01.2020 18:15  SH Radotin  AC Sparta Praha - BOMBARĎÁCI Větřní
25.01.2020 19:15  SH Radotin  CHEMCOMEX Praha - FK Adria Kladno
25.01.2020 20:15  SH Radotin  FK Adria Kladno - AC Sparta Praha




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: