Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2016/2017 / play-off CL 2016/2017

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: play-off CL 2016/2017 Místo: Euronics Zlin Datum: 12.02.2017 15:00 Zápas č.: 58
Sestavy:
Zlín: Soukeník, Haloda, Kostka, Talaš, Kahaja, Julina, Barcuch, Chvíla, Zapletal, Janík, Kovář, Ulman
Šakali: Okrouhlý, Brychta, Širůček, Sedláček, Vančura, Matocha, Müller, Murin, Němec, Hutira, Vykydal

Pro diváky gólově atraktivní utkání, jehož poločasový výsledek není příliš častý ani u celého zápasu.
Utkání po zlepšujících se výkonech Šakalů v závěru základní části slibovalo být vyrovnaným. Jenže již ve druhé minutě vyslal zlínský Ulman schován za obráncem střelu k tyči, na kterou golman hostů nedosáhl. Za minutu přidal Zapletal z úhlu do vzdálenějšího rohu branky další gól a za další minutu doklepl volný Haloda přihrávku k tyči. Hosté z Moravské Třebové byli z tak rychlého úvodu dokonale zaskočeni a to ještě netušili, že v sedmé minutě dostanou čtvrtou branku. Poté se hra vyrovnala a dalších sedm minut nepadl žádný gól. Avšak jen do 14.minuty, kdy akci 2 na 1 zužitkoval pátou brankou svého družstva v poločase nejlepší hráč Zlína Ulman. Zanedlouho se konečně dostali ke slovu i hosté a po akci 9m trestného kopu zaznamenal Širůček první gólový zápis Šakalů /5:1/. Brankové hody pokračovaly a do poločasu domácí Ulman a Kovář a hostující Murin ještě přidělali práci zapisovateli utkání svými brankami.
Nedá se úplně říci, že by bylo po první půli utkání rozhodnuto, ale výsledek již mnohé napovídal. Hrála se sice svižná sálovka, ale o větší boj se nejednalo. Hosté se snažili, ale spíš byli odkázáni čekat na nějaký zázrak, který by je postrčil k případnému zdramatizování stavu. Domácí ale nic takového nepřipustili. Po závěrečném hvizdu tak byli domácí spokojeni s vítězstvím, zhruba 70 diváků s dobrou sportovní podívanou okořeněnou sedmnácti brankami a hosté ? Ti už jistě vymýšlí taktiku, jak za týden vyrovnat stav utkání a dostat jej k případnému třetímu souboji o postup do semifinále.