Belgický mistr As City Facade Schaerbeek se utká v přípravě s francouzským celkem Bethune futsal .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2016/2017 / play-off CL 2016/2017

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: play-off CL 2016/2017 Místo: SH Jilemnice Datum: 18.02.2017 18:00 Zápas č.: 61
SICO: Puš,Vašek,Paulů,Šnorbert,Kobr,Srkal,Vašíček,Machát,Veselý,Kraus,Hančil
CHEMCOMEX: Krajč,Rada,Vobořil,Havrda,Rott,Šnídl,Fichtner,Šafář,Kamas,Bialek,Sop,Vozár

První poločas lze charakterizovat tak, že Chemcomex v nšm byl o něco lepším družstvem, tvořil svoji hru a domácí Jilemnice čekala na případné chyby, kterých by mohla využít.
Nestalo se však a tak větší poločasový úspěch slavil pražský soupeř s jedním vstřeleným gólem již ve 3.minutě utkání.
Domácí si zřejmě řekli, že jednogólové manko je rozdíl se kterým se ještě dá něco dělat a do druhé půle nastoupil sice se stejnými hráči, ale úplně jiný tým. Aktivnější, bojovnější a odhodlaný obrátit vývoj utkání. Hra získala na obrátkách a aktivita domácích měla za následek m.j. rychle narůstající počet chyb Chemcomexu. Trestné kopy ze vzdálenosti 9m se nakonec ukázaly klíčové pro výsledek utkání. Domácí měli v 31. a 34.minutě možnost je kopat dvakrát, kterou také stoprocentně využili pro srovnání stavu. Bylo nasnadě, že další tato standartní situace již může rozhodnout, zvláště když i domácí již dovršili mety 5 načítaných chyb. Do konce utkání byla hra opatrnější, bojovalo se však i nadále. Ke smůle domácích to byli oni, kteří faulovali 1 minutu a 1 vteřinu před koncem utkání a nabídli tak šanci favoritu upravit skore. To se mu se štěstím povedlo, když střela Havrdy k pravé tyči proklouzla pod padajícím golmanem domácích do sítě. I přes všechnu snahu Jilemnice v poslední minutě dát branku nebo si aspoň vynutit další faul pražanů se již skore nezměnilo a vítěz základní části ligy si zajistil postup do Final four ročníku 2016/2017.