Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2016/2017 / play-off CL 2016/2017

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: play-off CL 2016/2017 Místo: SH Radotin Datum: 25.02.2018 18:00 Zápas č.: 65
Stručný referát o průběhu utkání:
SPARTA Praha - Bellada J., Jurčík,Štefančík, Minha, Protivínský, Halbich, Vošta, Blažek, Kříž, Tomek, Bellada V.

Bombarďáci Větřní - Šilhan Pavel st., Dycht, Svoboda, Beránek,Bordáč, Gutheis, Grznárik, Sláma, Weinhard, Cais, Šilhan Pavel ml.

Boj o poslední volné místo ve Final four lépe začali hráči Sparty, hned v první minutě se ujali vedení a neustále se tlačili do útoku. Hosté si vzali v páté minutě oddechový čas a od té doby se utkání začalo nabírat na dramatičnosti a na nepřesnosti v proměňování šancí. Hostům se podařilo v 17.minutě vyrovnat, ale domácí minutu na to strhli vedení na svoji stranu. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou o vyrovnání a to se jim podařilo v 31.minutě a o necelé dvě minuty otočili stav utkání na svoji stranu. Domácím se podařilo vyrovnat tři minuty před koncem druhého poločasu. Do konce řádné hrací doby už nepadla žádná branka a utkání dospělo do prodloužení, ve kterém se střídali šance na jedné i druhé straně. Hosté mohli se ujmout vedení dvě minuty před koncem prodloužení, ale výhodu devíti metrového kopu za šestý faul domácích nevyužili. Domácím se podařilo minutu před koncem vstřelit vítěznou a zároveň postupovou branku do Final four. Hráči Sparty byli nakonec šťastnější a zahrají si o mistra ČR.
Nejlepší hráč tohoto utkání byl beze sporu hostující gólman Pavel ŠILHAN starší.