Kolumbijský tým Angeles Bogota opanoval jihoamerický šampionát .....více v sekci Aktuality

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Zakladní část CL Místo: SH Jilemnice Datum: 15.12.2018 18:00 Zápas č.: 51
Stručný referát o průběhu utkání:
Dlouho se hrála vyrovnaná partie na obou stranách bez využívání šancí. Pak přišel faul před brankovištěm Jilemnice a soupeř měl možnost rozehrávat standardní situaci. Tu však zmařil výborným zákrokem brankář SICA. Ve 13. minutě Kladeňáci překonali brankáře soupeře a ujali se vedení. To však netrvalo dlouho a v téže minutě srovnal, kdo jiný než kapitán Jilemnice, Kraus přízemní střelou do opačného rohu než čekal brankář. Stav prvního poločasu už nedokázalo strhnout na svou stranu žádné mužstvo, a tak s tímto výsledkem začal druhý poločas. V jeho úvodu neproměnili jilemničtí tutovku a pokračovalo se v úporném boji o vedení. V dalším průběhu utkání přibývaly pouze načítané chyby a blížila se možnost devítimetrových kopů. V závěru utkání Adria zvýšila obrátky a stále více svírala Jilemnici a tím 3 minuty před koncem získali vedení. Do minuty SICO dokázalo pěknou kombinací srovnat. Po nedovoleném zákroku před brankovištěm rozehrávalo Kladno trestný kop a po nacvičené kombinaci zvýšili na 3:2. Ale ani tento stav nevydržel dlouho. Po pár vteřinách domácí po úniku srovnali na konečných 3:3.