Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Zakladní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Zakladní část CL Místo: SH Otrokovice-Štěrkoviště Datum: 12.01.2019 19:00 Zápas č.: 57
Stručný referát o průběhu utkání:
Zlín:Soukeník,Světlík,Kamenčák,Kahaja,Julina,Velev,Chvíla,Zapletal,Holík,Kovář,Haloda
Větřní: Říha,Svoboda,Gutheis,Kališ,Weinhard,Ješina,Grznárik,Ohnsorg,Pýcha,Šilhán
Jestliže předchozí utkání proběhlo v klidu, toto a zejména jeho druhá půle byla jeho opakem. Hosté šli do vedení již v páté minutě z pokutového kopu, v desáté zvýšili na rozdíl dvou branek a ten do poločasu udrželi. Ve druhé půli začal Zlín v podstatně vyšším tempu rozhodnutý vývoj utkání otočit. Od 28.minuty, kdy se jim podařilo snížit na rozdíl jedné branky Julinou z přímého kopu ještě zvýšili obrátky a pár minut jako by existovalo na hrací ploše jen jedno družstvo. Vyrovnání přišlo v 35.minutě. kdy Velev šikovně prostrčil míč do branky pod padajícím brankářem Větřní. Hrálo se na obou stranách s enormním nasazením, hráči doslova "jezdili po zadku", každý chtěl urvat vítězství pro sebe. To se nakonec povedlo Zlínu, který v 38.minutě zaznamenal vítězný gól Chvílou po přihrávce do středu brankového území kam se golman hostů už nestačil vrátit. Větřní do konce utkání vyvinulo maximální úsilí pro vyrovnání, leč bez efektu a výsledkem byl ještě jeden gól Zlína v jejich síti v závěru utkání. Hosté z Větřní byli sice zklamáni z porážky, přesto smutnit nemusí, neboť po zisku 3 bodů z tohoto turnaje uhájili postup do play-off před Vyškovem, který v Praze nebodoval.