Běloruský sudí Pavel Šupilov bude řídit finále Interkontinentálního poháru v Moskvě .....více v sekci Aktuality

Stručný referát o průběhu utkání:
Teď už jde o hodně, protože se hraje na dvě vítězná utkání. Každé mužstvo chce hned v úvodu strhnout vedení na svou stranu a tím získat i psychickou výhodu, takže každá chyba je zásadní. První přišla v 8. minutě, kdy hosté špatně rozehráli a domácí šli sami na bránu soupeře, ale byla z toho pouze nastřelená tyč. V 10. minutě dokázali domácí svou herní kombinaci proměnit ve vedoucí gól 1:0. Další hrubka přišla ve 14. minutě, kdy si obránce hostů tak dlouho hrál na brankovišti s míčem, až mu ho útočník domácích vypíchl a podruhé překonal bezmocného brankáře. S luxusním náskokem pro domácí 2:0 skončil i první poločas. Během prvních pěti minut dokázali hosté vyrobit 5 nedovolených zákroků a zkomplikovali si další průběh utkání. Když se zdálo, že Bombarďáci začali hrát svou hru a tlačit na soupeře, přišla opět chyba v rozehrávce a třetí snadný gól pro Chemcomex. Čtvrtý gól padl po šesté načítané chybě z devítimetrového kopu, kdy střelec domácích se nemýlil. I když mladý brankář hostů chytal skvěle, sám porážce nezabránil.

Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)