Čeští futsalisté vyzvou v semifinále Světových her ICAS domácí celek Wenzhou Youth China .....více v sekci Aktuality

Stručný referát o průběhu utkání:
Polička: Slaný,Stejskal,Jílek,Vondra,Mužík Jiří,Švec Tomáš,Poul,Mužík Jakub,Navrátil,Netolický
Jilemnice: Porkert,Vašek,Paulů,Šnorbert,Smolík,Srkal.Machát,Kraus

Oba celky začaly jak jinak, než opatrně. Po většinu utkání byl jeho průběh stejný: Polička se snažila vykombinovat nějaké šance, Jilemnice v obranné pozici čekala na chybu domácích a svou případnou příležitost. Tvořivá snaha domácích slavila svůj první úspěch již ve 4.minutě, kdy hráč Poličky zatáhl míč po pravé straně a pak jej prudce nacentroval před branku, kde dobíhal Jiří Mužík s hráčem Jilemnice. Mužík byl důraznější a dorazil přihrávku do branky hostů. V 8.minutě se situace téměř jako přes kopírák opakovala, tentokrát však brankář Jilemnice míč skvěle vyrazil na roh. V 16.minutě pojistila Polička své vedení Poulem, který šel zleva sám na brankáře, toho si zkušeně položil a dloubl míč přes něj do branky. Poločasovou podobu skóre obstaraly v 18.minutě tři rychlé přihrávky hráčů Poličky na jejichž konci byl Jílek, kterému nečinilo potíže doklepnout míč do odkryté branky - 3:0.
Jilemnice ve druhém poločase mírně ožila, ale případné změně skóre se to neprojevilo. Jejich největší šance ve 30.minutě, kdy stačilo přehodit golmana "jedoucího" ve skluzu zůstala nevyužita. Za dvě minuty přidal Poul svou druhou branku střelou cca ze 7m přes chumel hráčů v brankovišti. Hosté kontrovali Machátem, ale jeho prudká střela zleva šla nad Slaného branku. Ve 37.minutě mohl zajistit alespoň čestný úspěch hostů aktivní Srkal, ale nepodařilo se mu opět přehodit brankáře. Z následného protiútoku domácích dovršil Poul svůj hattrick a zvýšil na 5:0.V 39.minutě pak uzavřeli domácí gólový účet na 6:0 po akci 3 na 1 a vyšachování obránce i brankáře hostů.
Oba celky zaslouží pochvalu za sportovní souboj v duchu fair-play bez negativních momentů.