Čeští futsalisté vyzvou v semifinále Světových her ICAS domácí celek Wenzhou Youth China .....více v sekci Aktuality

zpět - výsledky CL

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2018/2019 / Play-off CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Play-off CL Místo: SH České Budějovice Datum: 16.02.2019 15:30 Zápas č.: 77
Stručný referát o průběhu utkání:
V tomto utkání museli jít domácí až na doraz, protože prohra znamenala konec sezóny. Hosté měli výhodu. Kdyby prohráli, měli možnost reparátu na domácí palubovce v Radotíně. Hrála se rychlá líbivá sálovka a diváci se bavili kvalitní hrou. V půlce prvního poločasu se mohli domácí radovat z gólového úspěchu, ale své nadějné šance nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Do 16. minuty byli domácí lepší, ale stačil jeden rychlý protiútok a přízemní střela pod brankářem znamenala pro hosty vedení 0:1. První poločas skončil hubeným náskokem pro Chemcomex, který jim ale jednoznačně vyhovoval. To, co Bombarďáci nevyužili, by stačilo na několik utkání. Začátek druhého poločasu patřil hostům, po rozehraném trestném kopu nastřelili pouze břevno domácí brány a to v průběhu utkání zopakovali ještě několikrát. Pak se karta obrátila a domácí opět přitlačili na hosty a začali si vypracovávat brankové příležitosti, které opět neproměňovali. Čas se nezadržitelně chýlil ke konci, kdy byli Bombarďáci lepším týmem, ale gól byl neřešitelným problémem. Chemcomex hrál, co potřeboval a tím splnil cíl postoupit do závěrečného turnaje, kde se bude hrát o mistra ligy pro letošní ročník.