Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2019/2020 / Zakladní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Zakladní část CL Místo: SH Jilemnice Datum: 30.11.2019 16:00 Zápas č.: 21
Sparta: Zika,Hrdý,Koláček,Golovko,Minha Bellada V.,Tomek,Bzonek,Holas,Štefančík
Rychlé, bojovné utkání s minimem chyb. První velkou šanci měli hosté ve 2.minutě, netrefili však prázdnou branku. O pár minut později dává Polička svou první tutovku pouze do tyče. Na jasné příležitosti jde do vedení Sparta ve 14.minutě, ale její hráč opět netrefí prázdnou bránu. Svou mírnou herní převahu v prvním poločase zúročují Pražané v 17.minutě, kdy si Koláček "položí" Slaného a dává první branku hostů. Do konce první půle předvede Sparta ještě jednu krásnou kombinační akci s finální přihrávkou na volného hráče ve středu pole, který si mohl vybrat ke které tyči míč zasune. Vybral si správně a tak jde Sparta do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Druhý poločas pokračuje kvalitní sálovka, na hráčích Poličky je vidět vůle ke zvratu pro ně nepříznivého vývoje utkání. Tomáš Švec hlavičkuje přes brankáře Sparty, ale do cesty za brankovou čáru se míči postaví břevno soupeřovy branky. Ve 32.minutě rozehrála Polička dobře volný kop a Ladislav Mužík pod padajícím golmanem snižuje na 1:2. Polička v závěru stupňuje tlak, Sparta hraje pod hrozbou 6.načítané chyby. V předposlední minutě spálil největší šanci na vyrovnání opět Tomáš Švec, když se mu nepodařilo přehodit na zemi sedícího brankáře hostů. Po oboustranně kvalitním výkonu odchází spokojenější celek z Prahy.