Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Celostátní liga 2019/2020 / Zakladní část CL

[Zpět]

ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU - FUTSAL
Soutěž: Zakladní část CL Místo: SH Jilemnice Datum: 30.11.2019 19:00 Zápas č.: 24
Jilemnice: Tomeš,Lábek,Paulů,Šnorbert,Machát,Šturm,Hampl, Drahoňovský,Kraus
Větřní: Šilhán P.ml.,Bordač,Beránek,Svoboda,Carda,Gutheis,Sláma,Weinhard,Ješina,Pícha
V první půli utkání hosté vyvíjeli větší útočnou aktivitu, domácí dobře bránili a čekali na příležitost. Jejich sebevědomí trochu nahlodal smolný gól - housle brankáři u tyče z těžkého úhlu v 6.minutě. Vychytal pak několik nebezpečných střel soupeře. Druhý smolný gól v 17.minutě, kdy nedosáhl na střelu brankáře Bombarďáků z poloviny hřiště, kterou přes shluk hráčů zaznamenal na poslední chvíli, jej však "vyhnal" ze hřiště a tak přepustil post spoluhráči. Snahu domácího celku o zvrat zmrazil v úvodu druhé půle třetí gól hostů a o deset minut později čtvrtý. Že se domácím nepodaří zvrátit vývoj utkání už bylo asi jasné a tak se snažili neprohrát alespoň s nulou. V tom byli úspěšní a dokonce vstřelili v jedné minutě dvě branky. Leč byla to minuta poslední a tak výsledek jen kosmeticky upravili.