ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z historie ME hráčů do 21 let - Ze španělského Ripoll si v roce 2011 Češi přivezli bronz .....více v sekci Aktuality


výsledky - kraje

zpět - výsledky- Východočeský kraj

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Východočeský kraj 2014/2015 / Krajská liga 2014/2015

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1. turnaj : 16.11.2014 - V. Mýto ( Domov mládeže )
16.11.2014 7:30  SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Football Magicians Vysoké Mýto 5:0
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Jokers Novabrik Polička 2:2
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Bukvice Vysoké Mýto - Football Magicians Vysoké Mýto 6:2
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Čistírna Česká Třebová 1:4
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Bomby k tyči Vamberk 5:3
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Pardál Dolní Újezd 6:3
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Jokers Novabrik Polička - Football Magicians Vysoké Mýto 7:1
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Bukvice Vysoké Mýto 2:4
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Bomby k tyči Vamberk 7:2
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Tisako Tisová 3:1
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Bukvice Vysoké Mýto 3:4
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Jokers Novabrik Polička 3:1
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Zanzibar Lanškroun 7:6
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Bomby k tyči Vamberk 10:4
16.11.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Torpédo Vysoké Mýto 5:1

2. turnaj : 23.11.2014 - V. Mýto ( Domov mládeže )
23.11.2014 7:30  SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Jokers Novabrik Polička 2:3
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Tisako Tisová 1:5
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Jokers Novabrik Polička - Bukvice Vysoké Mýto 4:0
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 2:3
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Bomby k tyči Vamberk 4:0
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Bukvice Vysoké Mýto 3:2
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Jokers Novabrik Polička 1:2
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Pobřeží Slonoviny Lanškroun - VPS Novabrik Polička B 6:3
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Čistírna Česká Třebová 1:0
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Bomby k tyči Vamberk - Football Magicians Vysoké Mýto 4:5
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Pardál Dolní Újezd 10:6
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Football Magicians Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 1:3
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - VPS Novabrik Polička B 3:4
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Football Magicians Vysoké Mýto 2:3
23.11.2014   SH Vysoké Mýto  Bomby k tyči Vamberk - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 1:5

3. turnaj : 7.12.2014 - V. Mýto ( Domov mládeže )
07.12.2014 13:00  SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 3:1
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Jokers Novabrik Polička 0:1
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:2
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Tisako Tisová 0:3
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Jokers Novabrik Polička - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:2
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Football Magicians Vysoké Mýto 9:2
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 3:4
07.12.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Football Magicians Vysoké Mýto 3:3

4. turnaj : 13.12.2014 – Polička ( Gymnázium )
13.12.2014 8:00  SH Polička  Pardál Dolní Újezd - VPS Novabrik Polička B 2:5
13.12.2014   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Zanzibar Lanškroun 2:1
13.12.2014   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Pardál Dolní Újezd 5:3
13.12.2014   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - VPS Novabrik Polička B 3:3
13.12.2014   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:2
13.12.2014   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - Jokers Novabrik Polička 3:1
13.12.2014   SH Polička  Bomby k tyči Vamberk - Bukvice Vysoké Mýto 0:4
13.12.2014   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:7
13.12.2014   SH Polička  Jokers Novabrik Polička - VPS Novabrik Polička B 0:1
13.12.2014   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Bomby k tyči Vamberk 3:2
13.12.2014   SH Polička  Bukvice Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 3:2
13.12.2014   SH Polička  Bomby k tyči Vamberk - Jokers Novabrik Polička 2:5
13.12.2014   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Bukvice Vysoké Mýto 0:1

5. turnaj : 20.12.2014 - V. Mýto ( Domov mládeže )
20.12.2014 7:30  SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Bukvice Vysoké Mýto 0:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Tisako Tisová 3:3
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Pardál Dolní Újezd 2:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - VPS Novabrik Polička B 2:8
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Bukvice Vysoké Mýto 1:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Football Magicians Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 1:9
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Čistírna Česká Třebová 3:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Pardál Dolní Újezd 3:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Bukvice Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 1:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 1:1
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Football Magicians Vysoké Mýto 3:1
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Pardál Dolní Újezd - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 1:4
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Tisako Tisová 8:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Bukvice Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 3:2
20.12.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Football Magicians Vysoké Mýto 6:2

6. turnaj : 28.12.2014 - V. Mýto ( Domov mládeže )
28.12.2014 8:00  SH Vysoké Mýto  Football Magicians Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 1:7
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Jokers Novabrik Polička 1:4
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Football Magicians Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 1:5
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 4:2
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Bomby k tyči Vamberk - Jokers Novabrik Polička 0:4
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - VPS Novabrik Polička B 0:3
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Zanzibar Lanškroun - Football Magicians Vysoké Mýto 3:2
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Jokers Novabrik Polička - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 3:2
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Čistírna Česká Třebová 4:2
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Bomby k tyči Vamberk - VPS Novabrik Polička B 2:12
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Čistírna Česká Třebová 6:0
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Football Magicians Vysoké Mýto 8:1
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Bomby k tyči Vamberk 2:3
28.12.2014   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Torpédo Vysoké Mýto 4:2

7. turnaj : 3.1. 2015 - V. Mýto ( Domov mládeže )
03.01.2015 8:00  SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - VPS Novabrik Polička B 1:3
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Pardál Dolní Újezd 3:1
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Jokers Novabrik Polička - VPS Novabrik Polička B 1:4
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Pardál Dolní Újezd 3:2
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Bomby k tyči Vamberk 2:0
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Tisako Tisová 3:1
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Bomby k tyči Vamberk - Bukvice Vysoké Mýto 2:6
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Čistírna Česká Třebová - Jokers Novabrik Polička 0:1
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Pardál Dolní Újezd 6:2
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Jokers Novabrik Polička 1:0
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Torpédo Vysoké Mýto - Bukvice Vysoké Mýto 1:2
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Tisako Tisová - Bomby k tyči Vamberk 2:0
03.01.2015   SH Vysoké Mýto  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Bukvice Vysoké Mýto 2:4

8. turnaj : 11.1. 2015 - Polička ( Gymnázium )
11.01.2015 8:00  SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Football Magicians Vysoké Mýto 7:1
11.01.2015   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - Pardál Dolní Újezd 5:3
11.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:2
11.01.2015   SH Polička  Pardál Dolní Újezd - Football Magicians Vysoké Mýto 4:1
11.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Zanzibar Lanškroun 4:1
11.01.2015   SH Polička  Čistírna Česká Třebová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 3:1
11.01.2015   SH Polička  Pardál Dolní Újezd - Jokers Novabrik Polička 0:4
11.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - VPS Novabrik Polička B 2:2
11.01.2015   SH Polička  Čistírna Česká Třebová - Football Magicians Vysoké Mýto 6:2
11.01.2015   SH Polička  Tisako Tisová - Jokers Novabrik Polička 2:3
11.01.2015   SH Polička  Pardál Dolní Újezd - VPS Novabrik Polička B 1:5
11.01.2015   SH Polička  Jokers Novabrik Polička - Football Magicians Vysoké Mýto 5:0
11.01.2015   SH Polička  Tisako Tisová - VPS Novabrik Polička B 3:4

9. turnaj : 18.1. 2015 - V. Mýto ( Domov mládeže )
18.01.2015 8:00  SH Polička  Pobřeží Slonoviny Lanškroun - VPS Novabrik Polička B 2:7
18.01.2015   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Zanzibar Lanškroun 4:6
18.01.2015   SH Polička  Tisako Tisová - Football Magicians Vysoké Mýto 6:2
18.01.2015   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - VPS Novabrik Polička B 2:7
18.01.2015   SH Polička  Bomby k tyči Vamberk - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 5:4
18.01.2015   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - VPS Novabrik Polička B 2:2
18.01.2015   SH Polička  Tisako Tisová - Bukvice Vysoké Mýto 1:2
18.01.2015   SH Polička  Bomby k tyči Vamberk - Football Magicians Vysoké Mýto 0:4
18.01.2015   SH Polička  Bukvice Vysoké Mýto - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 6:1
18.01.2015   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - Tisako Tisová 3:1
18.01.2015   SH Polička  Bomby k tyči Vamberk - VPS Novabrik Polička B 2:4
18.01.2015   SH Polička  Bukvice Vysoké Mýto - Football Magicians Vysoké Mýto 6:1

10. turnaj : 25.1. 2015 - V. Mýto ( Domov mládeže )
25.01.2015 8:00  SH Polička  Čistírna Česká Třebová - Bomby k tyči Vamberk 1:1
25.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Bukvice Vysoké Mýto 1:2
25.01.2015   SH Polička  Pardál Dolní Újezd - Bomby k tyči Vamberk 7:0
25.01.2015   SH Polička  Čistírna Česká Třebová - Bukvice Vysoké Mýto 1:3
25.01.2015   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Bomby k tyči Vamberk 9:4
25.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Pardál Dolní Újezd 4:0
25.01.2015   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Čistírna Česká Třebová 2:2
25.01.2015   SH Polička  Jokers Novabrik Polička - Bukvice Vysoké Mýto 0:5
25.01.2015   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - Bomby k tyči Vamberk 3:4
25.01.2015   SH Polička  Pardál Dolní Újezd - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:5
25.01.2015   SH Polička  Šakalí Hněv Moravská Třebová - Tisako Tisová 1:3
25.01.2015   SH Polička  Torpédo Vysoké Mýto - Jokers Novabrik Polička 5:0
25.01.2015   SH Polička  Zanzibar Lanškroun - Bukvice Vysoké Mýto 2:2
25.01.2015   SH Polička  Tisako Tisová - Pobřeží Slonoviny Lanškroun 6:5




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: