Na ruském webu najdete statistiky soutěží veteránů a v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/me21.php on line 5

Česky English

MISTROVSTVÍ EVROPY HRÁČŮ DO 21 LET
TŘEBOŇ 24.11. – 28.11. 2009

ME 21

NEJLEPŠÍM HRÁČEM ME 21 RUDOLF WEINHARD

30.11.2009, 16:51 | vložil: Jan Zmátlík

Kromě toho, že se na Mistrovství Evropy rozdělily medaile a poháry jednotlivým týmům, organizační výbor turnaje vybral i hráče, kteří získali individuální ocenění. Nás může těšit, že se nejlepším...více..

ČEŠI V POSLEDNÍM ZÁPASE PODLEHLI RUSKU 1:2

28.11.2009, 21:34 | vložil: Jan Zmátlík

Češi v posledním zápase podlehli Rusku 1:2, ale na konečném vítězství našeho celku na šampionátu to nic nezměnilo! Naši po poločase vedli brankou Buryho, ale ve druhém poločase Rusové zápas otočili a...více..

ME 21 DNES ZAKONČÍ POSLEDNÍ DVA ZÁPASY!

28.11.2009, 14:49 | vložil: Jan Zmátlík

Mistrovství Evropy dnes bude zakončeno posledními zápasy. V tom prvním se rozhodne o stříbrných a bronzových medailích a to mezi Francií a Katalánskem. Oba týmy mají zatím po šesti bodech, vítěz...více..

Jindřichohradecký deník informuje o zlatém úspěchu jedenadvacítky !

28.11.2009, 08:02 | vložil: Roman Barilla

Zlatá Třeboň pro futsalisty ČR do 21 let

Autor:...více..

FRANCIE PORAZILA BELGII A ZÍTRA HRAJE S KATALÁNSKEM O STŘÍBRO

27.11.2009, 20:35 | vložil: Jan Zmátlík

Francie porazila v druhém dnešním zápase Belgii 6:2 a znamená to pro ni medailovou jistotu. O stříbrné medaile se zítra utká s Katalánskem, jejich vzájemný zápas nemůže nic změnit na prvenství České...více..

ČEŠI PO VÍTĚZSTVÍ NAD KATALÁNSKEM 5:2 MISTRY EVROPY HRÁČŮ DO 21 LET!

27.11.2009, 18:12 | vložil: Jan Zmátlík

Český tým dnes předvedl proti silnému soupeři z Katalánska skvělý výkon a po vítězství 5:2 se raduje ze zlatých medailí! Naši od začátku svého soupeře k ničemu nepustili a po brankách Rotha a Srkala...více..

NAŠI DNES NA ME 21 S KATALÁNSKEM

27.11.2009, 15:28 | vložil: Jan Zmátlík

České hráče dnes čeká na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let utkání se zatím výborným týmem Katalánska, které stejně jako náš celek ve svou prvních dvou zápasech neztratilo ani bod a oba své zápasy s...více..

Jindřichohradecký deník chválí naše mladé reprezentanty !

27.11.2009, 09:26 | vložil: Roman Barilla

V Třeboni probíhá ME futsalistů do 21 let

KATALÁNCI ZDOLALI BELGIČANY PO SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE

26.11.2009, 20:26 | vložil: Jan Zmátlík

I v dalším dnešním utkání došlo k obratu ve vývoji střetnutí. Belgičané vedli nad Katalánskem už 3:1, ale poté nezvládli druhý poločas a chybami v obraně dovolili Kataláncům otočit skóre. Katalánci...více..

FRANCIE FANTASTICKY OTOČILA ZÁPAS S RUSKEM

26.11.2009, 18:11 | vložil: Jan Zmátlík

V dramatickém zápase, který před chvílí skončil v třeboňské hale, viděli diváci skvělý obrat francouzského týmu. Ten po poločase prohrával s Ruskem 0:2, pak ale zapnul na vyšší obrátky a srovnal...více..

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... Archiv zpráv