ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký futsalista Ladislav Mužík je druhý v tabulce střelců FNL .....více v sekci Aktuality



European Cup of Veterans 50+
 



VII - European Championship - Veterans 50+ - 2018, LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Metrostroj Minsk (Belorus)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Armada Uray (Russia)

5. Zaporozhie (Ucraine)

6. Veterani Decin (Czech Republic)



VI - European Championship - Veterans 50+ - 2017, LLoret de Mar, Spain

1. Armada Ural (Russia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Metrostroj Minsk (Belorus)

4. Veterani Prague (Czech Republic)

5. Veterani Decin (Czech Republic)



V - European Championship - Veterans 50+ - 2016,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Uralmash (Russia)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Volat (Belorus)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Nemiroff (Israel)



IV - European Championship - Veterans 50+ - 2015,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Volat (Belarus)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Start (Ukraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2014,LLoret de Mar, Spain

1. Grant (Russia)

2. VETERANI Praha (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

3. Volat (Belorus)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

6. Gus Kristalny (Russia)

7. Kovrovec (Russia)

8. Universitet (Ucraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2013,LLoret de Mar, Spain

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. Podmoskovie FFZ (Russia)

3. DJUSH Alushta (Ucraine)

3. Ural (Russia)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

5. Katalunya (Catalonia)

5. MELENKI 1 (Russia)

5. MELENKI 2 (Russia)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2012, Roudnice nad Labem, Czech Republic

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. PORTOVIK Vladimir (Russia)

3. VETERANI Decin (Czech Republic)

4. DJUSH Alushta (Ucraine)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia)



II - European Championship - Veterans 50+ - 2011, Lagoisk, Belorus

1. OPTOVIK Vladimir (Russia)

2. VETERANI Minscina Minsk (Belarus)

3. EVROFLAG Lagojsk (Belarus)

4. VETERANI Praha (Czech Republic)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia



I - European Championship - Veterans 50+ - 2010, Vladimir, Russia

1. TORPEDO Vladimir (Russia)

2. POPANDOPULO Thessaloniki (Greece)

3. VETERANI Praha (Czech Republic)

4. BATKEN Zaraysk (Kyrgyzstan)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia

6. MARATHON Minsk (Belorus)





 



Celostátní­ liga 2019/20
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá soutěž:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook



UEFS
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021ČFSF - Futsal | admin: